14 жовт. 2014

День українського козацтва

Вся школа готувалася до улюбленого свята: початківці взяли участь у конкурсі малюнків, учні 5-6 класів - у козацькому квесті, учні 9-10-х класів - у "Козацьких розвагах". Для всіх "синьоптахівців" була проведена екскурсія у шкільному музеї.
26 вер. 2014

День української вишиванки

Традиційним вересневим святом у школі став день української вишиванки. Також було проведено осінній ярмарок.
14 вер. 2014

Фізкульт - привіт!

11 та 12 вересня було відкрито шкільну спартакіаду і проведено єдиний олімпійський урок
1 вер. 2014

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні школа знов зустріла своїх учнів і прийняла в обійми 82 першачка! На святі були просутні гості з міського відділу ветеранів війни, депутат міськради С. Бенько і представник підприємства "Дніпро-Азот". Після урочистої лінійки в класах пройшов перший урок "Україна - єдина країна", а батьки перщокласників були запрошені на оглідову екскурсію в шкільний музей.
11 трав. 2014

Збережемо мир на планені!

8 травня в школі пройшов єдиний урок "Збережемо мир на планеті!" до 69-ї річниці Великої Перемоги над фашистськими загарбниками. Лунали пісні воєнних років, діти читали вірші, дивилися документальну хроніку. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.
11 трав. 2014

Чорнобильський слід на землі

Напередодні Дня пам'яті за загиблими під час аварії на ЧАЕС у школі були проведені класні години, присвячені 28-й річниці катастрофи, та зустріч з ліквідатором аварії Андрєєвим Віктором Сергійовичем.
20 бер. 2014

Тиждень книги

В школі з 17 по 21 березня пройшов тиждень книги, присвячений популяризації читання.
27 лют. 2014

Дніпропетровщині - 82!

У школі сьогодні пройшов єдиний урок, присвячений Дню народження Днгіпропетровській області.
25 лют. 2014

Тиждень інформатики

У нашій школі з 17.02.2014 по 21.02.2014 проходив тиждень інформатики, протягом якого було проведено ряд заходів. Зокрема: конкурс малюнків в графічному редакторі Paint серед 5 класів, гра «Зоряний час» між 9 класами, цікаві уроки – подорожі та ігри.
12 лют. 2014

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Учні школи провели уроки мужньості і пам'яті з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану. Цей день також присвячений пам'яті військовослужбовців і воїнів-інтернаціоналістів, що брали участь в урегулюванні військових конфліктів на території іноземних держав.