Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

21 січ. 2018

Кір

Кір — інфекційна хвороба, яка характеризується вираженою інтоксикацією, катаральними явищами збоку дихальних шляхів, кон’юнктивітом, появою своєрідних плям на слизовій оболонці ротової порожнини і папульозно – плямистим висипом на шкірі.
12 січ. 2018

Конкурс «Зима-чарівниця»

12 січня в міському історичному музеї відбулася церемонія нагородження переможців міського конкурсу «Зима-чарівниця»
4 січ. 2018

Новорічний боулінг

Новорічний квест у 7-А класі триває: сьогодні учні відвідали розважальний центр, де позмагалися у боулінг-клубі та стрибках на батутах
29 груд. 2017

"Чарівне перевтілення"

Новорічним подарунком для учнів 3-Б класу стане чарівне перевтілення класної кімнати.
26 груд. 2017

Новорічний квест

Зимові канікули у 7-А класі розпочалися новорічним квестом: прикрашенням класної кімнати, виступом на шкільному новорічному заході і зимовими змаганнями у класі.
22 груд. 2017

Вистава «12 місяців»

У справжній день прем’єр, 22 грудня, феєричним фінальним акордом стала вистава «12 місяців», яку підготували учні 9-х класів (за участю танцювальних груп 5-А та 7-Б класів).
22 груд. 2017

«Домовенятко Кузя збирає в новорічнім колі друзів»

22 грудня традиційно випускники 11 класу для учнів 1-6 класів запропонував нову святкову виставу «Домовенятко Кузя збирає в новорічнім колі друзів» .
20 груд. 2017

«Передноворічний веб-квест»

20 грудня учні 7-Б класу (1 група) на уроці української мови (учитель Хріпко В.Г.) стали учасниками «Передноворічного веб-квесту».
19 груд. 2017

«Свято Миколая»

19 грудня відбувся один із найочікуваніших у колі « жовторотиків» проект - «Свято Миколая».
8 груд. 2017

ВИБОРИ МЕРА

Фіналом Всеукраїнського тижня права стала довгоочікувана ділова гра в 11 класі "Вибори мера"