17 січ. 2020

Виховна година у 3-Б класі

На виховній годині учні 3-б класу згадували зимові канікули,вчилися створювати власну газету.
14 січ. 2020

Нагородження переможців конкурсу "Зима-чарівниця"

Сьогодні в музеї історії міста відбулося урочисте нагородження переможців міського конкурсу "Зима-чарівниця".
1 січ. 2020

Новорічна казка "Снігова королева"

Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей, тому ми намагались якнайкраще підготуватись до цього свята та провести його. Завдяки творчій винахідливості 9-Б класу дуже весело і завзято відбулася новорічна казка «Снігова Королева».
30 груд. 2019

Піжамна вечірка

Зимові канікули учнів 2-А класу розпочалися піжамною вечіркою.
28 груд. 2019

Свято Нового року в 2-Б класу!

Свято Нового року зібрало всю родину 2-Б класу! Щасливі,радісні дітки та їх заклопотані,люблячі матусі і татусі,бабусі та дідусі поринули в дитинство-казочку,яку подарували нам Стелла Хутівна зі своїми учнями. Дякуємо їм !
28 груд. 2019

У "Майстерні карамелі"

Всі ми з дитинства любимо солодощі.
27 груд. 2019

Новорічне паті "Екватор - наш"

Новорічне паті "Екватор - наш" відбулося в 6-А класі, адже нам залишилося навчатися рівно 5 з половиною років.

Шкільне Новорічне свято!

Сьогоднi у нашій школі відбулося традиційне новорічне свято. Учні та вчителі з нетерпінням чекали завершення навчального семестру, тому, що скоро Новий рік!

Свято наближається

В КЗ СЗШ №10 ще жодного разу не повторювалися новорічні виставки. Папаіка Ангеліна Василівна разом із членами гуртка «Райдужні фантазії» прикрасили підхід до зали
24 груд. 2019

"Будуємо майбутнє разом"