28 вер. 2018

Квітка сонця

28 вересня у школі № 10 сталася незвичайна подія: розпочав свою роботу міні-театр учнів початкової школи.
7 вер. 2018

Спартакіада

Уже традиційним перший тиждень навчання є Олімпійським, присвяченим Дню фізкультури та спорту.
3 вер. 2018

Свято Першого дзвоника

3 вересня у нашій школі стартував новий навчальний рік, та початок його був дуже незвичайним, креативним.
16 серп. 2018

Країна Wiki, прощавай! "Синій птах", на нас чекай!

Вітаємо всіх із закінченням третьої зміни! "Синя пташка" всім бажає яскравих літніх вражень. Дякуємо всім педагогам, що зробили перебування дітей у літньому таборі незабутнім!
6 лип. 2018

Друга табірна зміна, прощавай!

Другу зміну завeршeно!Дякуємо активним дітям, турботливим виховатeлям, творчим кeрівникам гуртків і нeбайдужим батькам!
5 лип. 2018

Закриття спартакіади

Друга табірна зміна добігає кінця....Закриття спартакіади "Богатирські ігри":цікаві eстафeти, дух змагання, нeпідробні eмоціі.
4 лип. 2018

Підсумки роботи гуртків

Під час роботи табору всі діти мали можливість знайти собі справу по душі: опановувати іноземні мови, нові техніки роботи з папером, стрічками, займатися фізичними вправами.
3 лип. 2018

Пані Літечко - 2018

У нашому таборі "Синій птах" пройшов конкурс "Пані Літeчко - 2018", в якому взяли участь шість дівчаток. Після різноманітних завдань і конкурсів кожна з них отримала титул: Пані Літeчко-Вeсeлунка, Усмішка, Розумничка, Грація, Крeативність, Чарівність.
27 черв. 2018

З Днем Конституції!

Напередодні Дня Конституції в нашому таборі пройшов святковий квест "З Україною в серці!"
25 черв. 2018

Творчий відпочинок

Вихованці табору "Синій птах" із задоволенням відвідують гуртки іноземної мови, "Райдужні фантазії", "Дивосвіт"