30 груд. 2015

Виставка "Моє місце"

Після участі в семінарі "Сучасні виклики в Україні та проблеми солідарності в українському суспільстві", екскурсоводи-фасилітатори протягом трьох днів проводили інтерактивну екскурсію за матеріалами освітньої виставки "Моє місце"
26 груд. 2015

Один, два, три, ялинонька, світи!

26 грудня 2015 року учні 7-11 класів були запрошені на міське свято з приводу відкриття центральної ялинки. Діти переглянули новорічнтй концерт, взяли участь у конкурсах.
25 груд. 2015

Чарівний світ новорічної казки

Напередодні зимових канікул учні 1-6 класів були запрошені на новорічну казку "У пошуках чарівного ключика", а учні 7-11 класів - на святковий мюзикл "Попелюшка"
15 груд. 2015

"Будуємо мости, а не стіни!" Тренінг-семінар для гідів-фасилітаторів виставки «Моє місце»

Саме під таким гаслом 13-14 грудня 2015 року 20 учнів та учениць з різних шкіл міста (нашої також) брали участь у тренінгу, під час якого знайомились з особистими історіями героїв виставки Конгресу національних громад України та пізнавали новий цікавий світ гідів-фасилітаторів
12 груд. 2015

Всеукраїнський тиждень прав людини в школі

Вже декілька років підряд ми беремо участь у заходах в рамках Всеукраїнського тижня прав людини. Традиційними стали юридичні турніри і брейн-ринги між старшокласниками, єдині уроки з прав дитини.
30 лист. 2015

Свято грації та краси - 2015

Нарешті довгоочікуваний конкурс з шейпінгу, який є традиційним і улюбленим всіма учнями, відбувся! Переможцями у трьох вікових категоріях стали дівчата 5-Б, 8-го і 11 класів! Вітаємо!
21 лист. 2015

День цивільного захисту в школі

Раз на півріччя всі учасники навчального процесу долучаються до заходів, які проводяться у рамках Дня цивільної оборони: виготовлення засобів індивідуального захисту, евакуація тощо.
18 лист. 2015

Мудрість, шляхетність, відвага!

Другий рік наш козацький рій "Соколята" бере участь у юнацько-спортивній грі "Сокіл-Джура". І знов у конкурсі "Ватра" ми зайняли 1 місце! Пишаємось нашими козачатами!
24 жовт. 2015

Подвигу визволителів - честь і слава!

Напередодні святкування річниці визволення Дніпродзержинська й України від німецько-фашистських загарбників у школі було проведено єдиний урок мужності.
16 жовт. 2015

"Джура"- вперед!

Сьогодні стартував перший етап козацької, юнацької воєнно-патріотичної гри "Сокіл-Джура". Наш рой згідно із першим конкурсним завданням розбив найкращий бівак і захистив козацькі страви.