2 лют. 2014

Діяльність Євроклубу "Україна Online"

Євроклубівці нашої школи у 2013 році взяли участь у шкільних, міських та обласних заходах
30 січ. 2014

Cлава Героям Крут!

До Дня пам'яті Героїв Крут для учнів 6-11 класів були підготовлені та проведені заходи щодо вшанування подвигу юних захисників свободи України.
22 січ. 2014

День Соборності та Свободи України в школі

До 95-річчя історичної події - підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР у школі був проведений єдиний урок "Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг"
9 січ. 2014

З Новим роком, малята!

Учениці 9-Б класу привітали діточок з Будинку маляти з новорічними святами і отримали масу позитивних емоцій від спілкування з маленькими друзями.
25 груд. 2013

З Новим роком!

Напередодні новорічних канікул школа занурилася у чарівний світ: День Миколая, відкриття ялинки міського голови, новорічні ранки й вечори.
22 груд. 2013

Педагогічна рада в дії!

Згідно річного плану у школі пройшло засідання педагогічної ради за темою "Розвиток інноваційної особистості засобами суспільно-гуманітарних дисциплін"
17 груд. 2013

Всеукраїнський тиждень права

У рамках Всеукраїнського тижня прав у школі з 9 по 13 грудня були проведені заходи, присвячені Дню захисту прав людини
6 груд. 2013

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

6 грудня 2013 року учні 2 - 6 класів взяли участь у Всеукраїнському етапі Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру". Чекаємо від них високих результатів.
5 груд. 2013

День мужності і сили

До Дня Збройних сил України серед хлопців-старшокласників були проведені спортивні змагання "Нумо, хлопці!"
1 груд. 2013

Акція "Молодь - за здоровий спосіб життя!"

В рамках тижня "Молодь - за здоровий спосіб життя!" в школі були проведені різноманітні заходи, підготовлені стіннівки, в кабінетах створені "куточки здоров'я"