29 серп. 2012

Олександр Вілкул поставив завдання Головному управлінню освіти та науки облдержадміністрації розробити спецкурс для старшокласників «Дніпропетровщина – регіон-лідер»

На обласній серпневій конференції педагогічних працівників Дніпропетровської області губернатор Олександр Вілкул поставив завдання Головному управлінню освіти та науки облдержадміністрації розробити спецкурс з детальною інформацією про історію та досягнення рідної області для старшокласників «Дніпропетровщина – регіон-лідер». Конференція пройшла за участі Міністра освіти й науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На заході було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік.
28 серп. 2012

У Дніпропетровській області під головуванням губернатора Олександра Вілкула пройшла серпнева конференція педагогічних працівників області

У Дніпропетровській області під головуванням губернатора Олександра Вілкула та за участі Міністра освіти й науки, молоді та спорту Дмитра Табачника пройшла конференція педагогічних працівників. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік. Також у рамках заходу відбулася виставка досягнень освітян регіону на тему: «Початкова школа на Дніпропетровщині – впевнений старт». На виставці педагоги області представили результати реалізації національних та регіональних освітніх проектів.
27 серп. 2012

На Дніпропетровщині з 1 вересня 2012 року почне працювати «Обласна електронна школа», до складу якої входять Інтернет-школа для дітей з особливими потребами та Інтернет-школа для обдарованих дітей. Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників області, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік.
27 серп. 2012

Олександр Вілкул: «На Дніпропетровщині з 1 вересня 2012 року буде запущений Інтернет-проект «Електронний дитячий садок»»

На Дніпропетровщині з 1 вересня 2012 року буде запущений Інтернет-проект «Електронний дитячий садок». Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників області, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік.
27 серп. 2012

Олександр Вілкул: «На Дніпропетровщині в рамках впровадження нового Держстандарту початкової школи всі вчителі іноземної мови пройшли курси підвищення кваліфікації»

На Дніпропетровщині в рамках впровадження нового Державного стандарту початкової школи всі вчителі іноземної мови пройшли курси підвищення кваліфікації. Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників області, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік.
27 серп. 2012

Олександр Вілкул: «Дніпропетровська область впроваджує сучасні міжнародні принципи розвитку професійно-технічної та вищої освіти»

Дніпропетровська область впроваджує сучасні міжнародні принципи розвитку професійно-технічної та вищої освіти. Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників регіону, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік.
16 серп. 2012

За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти 71 випускник Дніпропетровської області отримав найвищий результат (200 балів) у ЗНО 2012 року

За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти 71 випускник Дніпропетровської області отримав найвищий результат (200 балів) у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року. Зокрема, один випускник набрав 400 балів. Завдяки цьому Дніпропетровщина – серед областей-лідерів України за кількістю максимальних результатів.
12 серп. 2012

До нового навчального року учні Дніпропетровської області 2-х – 11-х класів – це понад 270 тис. школярів – отримають у подарунок від губернатора Олександра Вілкула унікальний щоденник «Дніпропетровщина – моя рідна земля». Це перший подібний проект в історії Дніпропетровщини, спрямований на зміцнення регіонального патріотизму. Щоденник «Дніпропетровщина – моя рідна земля» стане у нагоді кожному школяру, адже він є маленькою енциклопедією, яка зібрала у собі цікаві відомості про Дніпропетровську область: історичні події, відомі постаті, сучасні досягнення, рекорди, пам’ятки.
1 серп. 2012

Губернатор Олександр Вілкул привітав спортсменок Дніпропетровщини зі здобуттям золотих медалей Олімпіади

Губернатор Олександр Вілкул привітав спортсменок Дніпропетровщини зі здобуттям золотих медалей на Олімпійських іграх в Лондоні. Сьогодні спортсменки регіону перемогли на фінальних змаганнях з академічного веслування серед жіночих екіпажів парної четвірки. Це учениці Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, представниці спортивного клубу «Дзержинка» – Дементьєва Яна, Довготько Наталя, Коженкова Анастасія, Тарасенко Катерина.
25 черв. 2012

Синій птах. На крилах літа.

29 травня в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 10 м.Дніпродзержинська» розпачав свою роботу дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Синій птах».