Комунальний заклад

"Середня загальноосвітня школа №10" Кам'янської міської ради

14 черв. 2018
Гурток німецької мови
Гурток німецької мови об’єднав учнів з різною мовною підготовкою. Його із задоволенням відвідували і ті, хто вивчав німецьку мову, і ті, хто володів англійською, але проявляв інтерес до німецької мови.
13 черв. 2018
«Міс табір – 2018»
13 червня у нашому шкільному таборі пройшов конкурс краси і грації «Міс табір – 2018»
11 черв. 2018
Гурткова робота
У нашому таборі з денним перебуванням «Синій птах» створені умови для творчої діяльності дитини в гуртках.

8 черв. 2018
День дитячої творчості
День дитячої творчості сприяв згуртуванню дітей у загонах. Синьоптахівці дружньо малювали стіннівки "Долоньки єднання".
7 черв. 2018
День туризму
День туризму запам'ятався дітям розважальною програмою "Галявина веселих туристів" та відвідуванням міського розарію.
1 черв. 2018
День захисту дітей
В День захисту дітей наші вихованці малювали на асфальті. Нагородою для дітей були веселощі з героями улюблених мультфільмів. Тож ми готові до активного відпочинку !!!