27 трав. 2016

Прощавай, школо!

Пролунав Останній дзвінок для випускників 2016 року! У нове життя учнів 11 класу провела шкільна родина щирими привітаннями, оплесками та подарунками.
18 трав. 2016

Діалог з мером

Сьогодні відбулася перша зустріч шкільної і студентської молоді Південного району з представниками міської та районної влади на чолі з мером А.Л. Білоусовим та начальником Управління освіти Т.Я. Онищенко. Нашу школу представляли учениці 10 класу - учасниці шкільного самоврядування.
24 бер. 2016

Педагогічна рада в дії!

23 березня 2016 р. у школі відбулося чергове засідання пеагогічної ради за темою "Впровадження інтерактивних технологій на основі проектной діяльності"
22 бер. 2016

Екскурсія на фабрику ROSHEN

учні 3-Б та 5-Б класів відвідали кондитерську фабрику "ROSHEN" у місті Кременчук
17 бер. 2016

"Кенгуру" скликає друзів .

У школі пройшов ІІ етап Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру".
12 лют. 2016

Кроки до порозуміння

11-12 лютого 2016 року представники вчительської громади м. Дніпродзержинська (директори шкіл, заступники директорів з НВР та вчителі історії) стали учасниками дуже цікавого й актуального тренінгу, який є складовою проекту "Долаємо прірву: інструменти для об'єднання розділених громад" в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI) за курсом "Кроки до порозуміння".
29 січ. 2016

День пам’яті Героїв Крут

Майже 100 років тому 29-го січня під селищем Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій із 6-тисячною армією більшовиків. Вони захищали Українську Народну Республіку. Майже всі загинули. Цей подвиг вважається першим кроком до незалежності України.
27 січ. 2016

День пам'яті жертв Голокосту

27 січня 2016 року відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який був оголошений Резолюцією Генеральної асамблеї ООН у 2005 році. Саме цього дня 1945 року Радянська Армія визволила в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі, розташованого в 70 кілометрах від Кракова (Польща)
17 січ. 2016

Емоційний діалог-тренінг

Протягом двох днів (14-15 січня) на базі нашої школи проходив перший етап тренінгу "Розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей", де були обговорені питання щодо тих дітей, які були свідками конфлікту на сході країни і стали вимушеними переселенцями.
6 січ. 2016

Лише на добро земля обізветься добром!

Вже не перший рік учні 11 класу відвідують "своїх" діток у Будинку маляти. Напередодні Різдва Христового вони знов завітали на вогник дитячих сердець.