1 бер. 2013

Обласний конкурс з кукрсу "Людина і світ"

Учень 11 класу Степанян Араік, переможець міського туру конкурсу рефератів з курсу "Людина і світ", захистив свою роботу "Мета життя сучасної людини" в ДОІППО
23 лист. 2012

Тиждень здоров'я

Підсумки тижня здоров’я

Наші переможці!

Так тримати!!

"Козацькі розваги"

Вітаємо збірну школи з І місцем у змаганнях

СВЯТО КОЗАЧАТ

Вітаємо переможців та учасників козацького свята-змагання " Козачата - 2012"
19 жовт. 2012

Підсумки конкурсу КЛВСНИХ КУТОЧКІВ

Переможці конкурсу
6 вер. 2012

Олімпійська вікторина

Переможці олімпійської вікторини
1 вер. 2012

Привітання до свята: 1 Вересня - День знань

Початок навчального року та всесвітній день знань
31 серп. 2012

Для підвищення конкурентоспроможності учнів ПТУ на Дніпропетровщині буде створено 3 центри нових технологій

Для впровадження передових технологій в профтехосвіту і підвищення конкурентоспроможності учнів, на Дніпропетровщині на базі ПТУ створюються центри нових технологій. Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників Дніпропетровської області, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. Олександр Вілкул зазначив, що на сьогодні в області вже функціонує 16 таких центрів. До кінця навчального року планується створити ще 3.
30 серп. 2012

Олександр Вілкул: «До початку нового навчального року школи Дніпропетровської області отримали 1245 сучасних комп’ютерів»

До початку нового навчального року школи Дніпропетровської області отримали 1245 сучасних комп’ютерів. Сертифікати на їх отримання представникам шкіл вручили голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул та Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник. 83 заклади освіти отримали нову комп’ютерну техніку для оновлення технічної бази та забезпечення ефективного навчання школярів регіону.