12 січ. 2015

Веселі новорічні канікули

Під час канікул діти знайшли час поспілкуватися не на уроках, а під час конкурсів, розваг і подорожей.
6 січ. 2015

Твори добро на всій землі!

Напередодні Різдва Христового учениці 10 класу вже традиційно відвідали своїх підшефних діточок з Будинку маляти.
26 груд. 2014

Новорічні дива в школі

Нарешті діти дочекалися найулюбленішу пору року, коли відбуваються справжні дива! Відкрив цикл новорічних свят 4-Б клас і їх класовод Г.С. Бурмістрова чарівною виставою у день Святого Миколая.
12 груд. 2014

Всеукраїнський тиждень права

У рамках Всеукраїнського тижня права з 8 по 12 грудня у школі пройшов єдиний урок до дня прав людини та різні заходи з правової тематики.
5 груд. 2014

Посвята в козачата

Напередодні Дня Збройних Сил України після виконаних завдань і випробувань, отриманих 14 жовтня, до лав шкільного осередка Українського козацтва влилися 19 козачат-соколят з 5-6 класів
28 лист. 2014

Насильству - ні!

У рамках міжнародної акції "16 днів проти насилля" у школі розпочалися різноманітні заходи: класні години за участю психолога і соціального педагога, тренінги в старших класах, конкурс плакатів тощо.
21 лист. 2014

Свято краси й грації!

Вже десятий рік в листопаді стало традиційним влаштовувати конкурс із танцювальної аеробіки, свято краси й грації!
21 лист. 2014

День Гідності та Свободи

В річницю Євромайдану старшокласники згадали про події, які змінили країну і вшанували пам'ять Небесної сотні. Віримо в краще майбутнє! Слава Україні!
20 лист. 2014

“Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!”

До 81 роковин Голодомору в Україні в школі пройшли заходи та вшановано пам'ять тих, хто чинив спротив геноциду проти українського народу.
25 жовт. 2014

70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників

24 жовтня у школі пройшли заходи з нагоди 70-річчя звільнення України і 71-ї річниці звільнення Дніпродзержинська від німецько-фашистських загарбників