Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Комунальний заклад

"Середня загальноосвітня школа №10" Кам'янської міської ради

21 січ. 2018
Кір
Кір — інфекційна хвороба, яка характеризується вираженою інтоксикацією, катаральними явищами збоку дихальних шляхів, кон’юнктивітом, появою своєрідних плям на слизовій оболонці ротової порожнини і папульозно – плямистим висипом на шкірі.
12 січ. 2018
Конкурс «Зима-чарівниця»
12 січня в міському історичному музеї відбулася церемонія нагородження переможців міського конкурсу «Зима-чарівниця»
4 січ. 2018
Новорічний боулінг
Новорічний квест у 7-А класі триває: сьогодні учні відвідали розважальний центр, де позмагалися у боулінг-клубі та стрибках на батутах

29 груд. 2017
"Чарівне перевтілення"
Новорічним подарунком для учнів 3-Б класу стане чарівне перевтілення класної кімнати.
26 груд. 2017
Новорічний квест
Зимові канікули у 7-А класі розпочалися новорічним квестом: прикрашенням класної кімнати, виступом на шкільному новорічному заході і зимовими змаганнями у класі.
22 груд. 2017
Вистава «12 місяців»
У справжній день прем’єр, 22 грудня, феєричним фінальним акордом стала вистава «12 місяців», яку підготували учні 9-х класів (за участю танцювальних груп 5-А та 7-Б класів).