30 лист. 2013

Тиждень географії

З 25 по 29 листопада в школі проходив предметний тиждень географії. В рамках тижня відбулися: географічна гра «Вітрила відкриттів» (вітаємо переможців - команду 7-Б класу); географічний КВК «Українцем я зовуся» (у напруженій боротьбі перемогу здобув 9-Б клас); відеоподорож «7 природних чудес України» для учнів 8-го класу; учні 5-х класів переглянули мультиплікаційний фільм «Географія для самих маленьких». Також були проведені конкурс малюнків та віршів на географічну тематику, конкурс жартівливих творів «Як я світом мандрував», конкурс географічних кросвордів та ребусів.
24 лист. 2013

Олександр Вілкул презентував документальний серіал "Серце України"

«Дніпропетровщина – це «серце України». Протягом 1941-1943 років це серце було вирване нацистськими окупантами з живого тіла нашої країни. Наші діди ціною своїх життів повернули Україні її «серце», - сказав Олександр Вілкул.
23 лист. 2013

Голодомор 1932-1933: пам'ятаймо разом

22 листопада в школі пройшли уроки пам'яті та виїзні екскурсії, присвячені невинно убієнним в роки штучно створеного голодомору радянським урядом
17 жовт. 2013

Обласний науково-методичний семінар

На честь 70-річчя визволення Дніпропетровської області від фашистських загарбників та форсування Дніпра в ДОІППО був проведений науково-методичний семінар "Родинна пам'ять про війну"
14 жовт. 2013

День українського козацтва

Щиро вітаємо з Днем Українського козацтва, яке припадає на православне свято Покрови. Бажаємо Вам добра, здоров’я, щастя й долі, любові й згоди. Хай не буде переводу козацькому роду!
15 вер. 2013

День міста - 2013

15 вересня 2013 року у день народження Дніпродзержинська було урочисто відкрито скульптурно-архітектурну композицію "Голгофа", що співпало з відзначенням у країні 1025-річчя хрещення Русі. На церемонії відкриття були присутні віце-прем'єр-міністр України О. Вілкул, голова міста С. Сафронов, інші почесні гості, мешканці міста.
13 вер. 2013

Єдиний день фізкультури і спорту

Єдиний день фізкультури і спорту в школі
30 серп. 2013

Серпнева педагогічна рада - 2013

30 серпня 2013 року відбулося засідання педагогічної ради з питань нових вимог щодо викладання в 5-х класах, вивчення Державного стандарту базової і повної середньої освіти (від 23 листопада 2011 р.), Концепції розвитку неперервної педагогічної освіти, Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року та організації виховної роботи у навчальних закладах у 2013-2014 н.р.
18 трав. 2013

Учень року - 2013

18 травня 2013 року, в міжнародний день музею, відбувся традиційний захист учнями старших класів мудьтимедійних і відеопрезентацій, а також привітання переможців всеукраїнських конкурсів "Лелека", "Кришталева сова", "Кращий екскурсовод року" і "Учень року". Переможцем в останній номінації став Степанян Араік, в інших - Демянюк Марина, Костюк Віталія, Шматко Наталія.
9 трав. 2013

День Перемоги

До свята Великої Перемоги учні школи взяли активну участь в обласній акції по створенню "безсмертного полку"