10 жовт. 2015

Інтелектуально-спортивний квест "За козацькими скарбами"

У п'ятницю учні 5-8 класів вирушили за козацькими скарбами. Але шлях треба було подолати через розв'язання історичних завдань, логічних задач і спортивних змагань. Переможці отримали перехідний кубок.
6 жовт. 2015

Козацтву України - слава!

До Дня захисника України у школі розпочалася низка заходів, присвячена вшануванню героям України,славному козацтву і Богоматері Покрові. Відкрив місячник національно-патріотичного виховання шкільний музей українського козацтва, який запросив на екскурсію учнів усіх класів.
2 жовт. 2015

Фестиваль шкільних зірочок

Сьогодні вперше у щколі було проведено Фестиваль шкільних зірочок. Свої таланти показали всі бажаючі учні з 1 по 11 клас.
25 вер. 2015

Осінній ярмарок-2015 і день української вишиванки в школі

Сьогодні відбувся традиційний для всіх учасників навчального процесу осінній ярмарок. Діти та їх батьки влаштували справжнє свято: розігрувалась безпрограшна лотерея, демонструвалися дитячі вироби, продавалися батьківські смаколики. Величезна кількість учнів та вчителів на чолі з директором школи приєдналася до дня української вишиванки.
19 вер. 2015

З Днем міста, Дніпродзержинськ!

У рамках заходів, присвячених 265-й річниці нашого міста, учні 11-го класу нашої школи взяли участь у відкритті виставки "Кам'янське і кам'янчани" у міському музеї історії міста.
18 вер. 2015

Четвертий Всеукраїнський музейний фестиваль

Наш шкільний музей Українського козацтва запрошено на Четвертий Всеукраїнський музейний фестиваль “Музей і діти: дитячі програми, центри, музеї”, який відбувається на базі Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького 15-21 вересня 2015 р., представив на конкурс виставку козацької зброї. Презентація виставки відбулася 17 вересня. Підсумки буде підведено 21 вересня.
12 вер. 2015

Тиждень фізичної культури і спорту

Другий тиждень навчального року традиційно присвячений спортивному квесту, яким охоплені учні всіх класів школи. Починається він єдиною ранковою зарядкою, відкриттям спартакіади та єдиним олімпійським уроком.
1 вер. 2015

Вітаємо з початком навчального року!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, вчителям на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
8 трав. 2015

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Сьогодні разом зі світовою спільнотою учні нашої школи долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення. В актовій залі проходив урочистий захід під назвою "Пам'ятаємо! Перемагаємо!", в якому взяли участь всі учасники навчального процесу. Після свята учні 5-10 класів відвідали і привітали з Днем Перемоги ветеранів Другої світової війни і дітей війни.
7 трав. 2015

"Мужність і відвага крізь покоління"

До 70-річчя Великої Перемоги над нацизмом, до Дня пам'яті і примирення у школі проведено низку заходів: конкурс малюнків у 1-5 класах, оформлення стіннівок учнями 6-10 класів, відвідування і привітання підшефних ветеранів, висаджування квітів, переоформлення стендів по Другій світовій війні, проведення тематичної екскурсії для всх учнів школи, виготовлення квітки пам'яті - червоного маку та проведення єдиного уроку "Мужність і відвага крізь покоління"