8 груд. 2017

Правовий квест "Лабіринт"

Учні 9-х класів в цьому навчальному році долучилися до вивчення нового предмету "Правознавство" і сьогодні була нагода перевірити свої знання і вибратися із заплутаного "лабіринту"
8 груд. 2017

Всеукраїнський урок права

З нагоди прийняття Загальної декларації прав людини в 1-11 класах пройшов єдиний Всеукраїнський урок права.
7 груд. 2017

День іменинника у 1-Б класі

7 груд. 2017

Історично-правовий турнір "Своя гра" у 7-х класах

Тиждень права триває: сьогодні схрестили інтелектуальні шпаги учні 7-х класів, бо тема була пов'язана з епохою середньовіччя
6 груд. 2017

Творча зустріч з Олександром Авраменком

5 грудня в ДОІППО відбулася творча зустріч освітян Дніпропетровської області з автором підручників та посібників з української мови та літератури, доцентом Київського університету ім. Бориса Грінченка, ведучим телеканалу «1+1» Олександром Авраменком.
6 груд. 2017

«Нумо,хлопці!»

6 грудня в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 10» Кам'янської міської ради (директор Савченко Г.О.) відбулися традиційні змагання «Нумо,хлопці!», присвячені Дню Збройних Сил України.
5 груд. 2017

Інтелектуальний історичний батл "Найрозумніший"

У рамках тижня історії та права 10 восьмикласників спробували свої сили в інтелектуальній битві
4 груд. 2017

Відкриття Всеукраїнського тижня права

Традиційно початок грудня по'вязаний з проведенням у школі Всеукраїнського тижня права. У нас він розпочався репрезентацією малюнків "Права людини очима дитини", виставкою правової літератури і брейн-рингом у 6 класі.
2 груд. 2017

Тиждень географії

З 27.11.17 по 01.12.17 в школі проходив тиждень географії.
1 груд. 2017

Свято наближається