Класна оцінка

5 трав. 2018

Міський заключний етап змагань "Сокіл (джура). Підсумки.

Міський заключний етап змагань "Сокіл (джура) завершився! Післямова: з такою командою і такими наставниками ми здомаємо все! Дякуємо, соколята!
27 квіт. 2018

До Дня Чорнобильської катастрофи

Традиційними заходами у школі до дня Чорнобильської трагедії стали навчальна евакуація, квести, виховні години, вікторини, пов'язані з питаннями безпеки життя людини
21 квіт. 2018

Так! Я люблю Україну!

20 квітня члени рою «Соколята» для випускників початкової школи, які наступного року почнуть вивчати історію України, реалізували проект «Так! Я люблю Україну!» (під керівництвом учителя історії Альбіни Миколаївни)
20 квіт. 2018

День Землі "Квітуча Україна"

Учні 2-11 класів разом із вчителями стали учасниками міського флешмобу до Дня Землі.
17 квіт. 2018

Увага! Навчальна евакуація!

Сьогодні в школі відбулися тренування з евакуації учасників освітнього процесу (розпорядження МНС, до дня пожежної охорони) за ввідною "ПОЖЕЖА"
16 квіт. 2018

До 100-річчя Української революції і першої Конституції УНР

У рамках заходів до 100-річчя Української революції "соколята" разом з одинадцятикласниками продовжили презентацію проекту "Герої Революції" в шкільному музеї.
13 квіт. 2018

"Література 20-го століття: сучасний погляд та інтерпретація".

Сьогодні вперше в нашій школі відбувся публічний захист есе з української літератури учнями 11 класу, а також була презентована перша збірка есе "Література 20-го століття: сучасний погляд та інтерпретація"
11 квіт. 2018

Від першачків - до панянок і лицарів, випускників початкової школи

У 4-в класі (класовод Шапран С.Б. ) відбувся конкурс справжніх лицарів та шляхетних панянок
5 квіт. 2018

Традиційні змагання з танцювальної аеробіки та черліденгу

5 квітня на базі КЗ «Середня загальноосвітня школа № 10» (директор Савченко Г.О.) відбулися традиційні змагання з танцювальної аеробіки та черліденгу, у яких взяли участь 15 команд з танцювальної аеробіки
4 квіт. 2018

«Великодній кошик» для воїнів АТО

27 березня члени рою «Соколята» оголосили благодійну акцію «Великодній кошик».