15 лют. 2018

Майстер-клас для вчителів української мови та літератури

15 лютого на базі школи проведено майстер-клас для вчителів української мови та літератури освітніх закладів м. Кам’янського за темою: «Конструювання уроку української мови з використанням інтерактивної дошки». Досвідом ділилася Вікторія Григорівна Хріпко.
14 лют. 2018

«Історія одного кохання» (або записки блогера)

Вже не перший рік у день Святого Валентина в школі триває проект, який став одним із улюблених колективних справ серед учнів 5-11 класів. Цього року він підтвердив своє право на подальше життя.
13 лют. 2018

Гуляй, Масляна, як треба, не забудемо ми тебе!

Учні 2-Б класу (вчитель Ж.А. Барсегян) разом із батьками також долучилися до проводів зими і зустрічі весни.
12 лют. 2018

"Масляний тиждень"

10 лют. 2018

Губі Варварі Іванівні – 90 років!

10 лютого колишньому директору СЗШ № 10 міста Кам’янського Губі Варварі Іванівні виповнилося 90 років. З ювілейним днем народження її прийшли привітати рідні, близькі, колишні колеги, випускники
9 лют. 2018

Тиждень інформатики

9 лютого відбулася інтелектуальна гра з інформатики "Найрозумніший" для учнів 11 класу
7 лют. 2018

Турнір з інформатики "Айтішка"

7 лютого в рамках тижня інформатики відбувся турнір "Айтішка" серед 5-6 класів
6 лют. 2018

Квест «Інфоманія»

Тиждень інформатики триває та набирає швидких обертів. 6 лютого, був проведений квест «Інфоманія» серед 7-8 класів (викладач Богун О.І.).
5 лют. 2018

«Клуб веселих і кмітливих інформатиків - КВІКІ»

«Клуб веселих і кмітливих інформатиків - КВІКІ» (проводила учитель інформатики О.І.Богун).
29 січ. 2018

Герої Крут - перші українські "кіборги"

100 років тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ, який став невід'ємною складовою генетичної пам'яті українського народу. Цей символ — Крути!