Класна оцінка

4 лип. 2018

Підсумки роботи гуртків

Під час роботи табору всі діти мали можливість знайти собі справу по душі: опановувати іноземні мови, нові техніки роботи з папером, стрічками, займатися фізичними вправами.
3 лип. 2018

Пані Літечко - 2018

У нашому таборі "Синій птах" пройшов конкурс "Пані Літeчко - 2018", в якому взяли участь шість дівчаток. Після різноманітних завдань і конкурсів кожна з них отримала титул: Пані Літeчко-Вeсeлунка, Усмішка, Розумничка, Грація, Крeативність, Чарівність.
27 черв. 2018

З Днем Конституції!

Напередодні Дня Конституції в нашому таборі пройшов святковий квест "З Україною в серці!"
25 черв. 2018

Творчий відпочинок

Вихованці табору "Синій птах" із задоволенням відвідують гуртки іноземної мови, "Райдужні фантазії", "Дивосвіт"
22 черв. 2018

Кольорові дні літа

Дитинство грає різними барвами! Тому в дитячому таборі проводяться різнокольорові дні.
19 черв. 2018

"Синій птах" розпочав свій другий політ!

Сьогодні літній табір "Синій птах" радісно розкрив свої крила для дітей другої зміни, яка пройде під гаслом "Ми діти твої, Україно!" і буде присвячена Дню Конституції.
14 черв. 2018

Гурток німецької мови

Гурток німецької мови об’єднав учнів з різною мовною підготовкою. Його із задоволенням відвідували і ті, хто вивчав німецьку мову, і ті, хто володів англійською, але проявляв інтерес до німецької мови.
13 черв. 2018

«Міс табір – 2018»

13 червня у нашому шкільному таборі пройшов конкурс краси і грації «Міс табір – 2018»
11 черв. 2018

Гурткова робота

У нашому таборі з денним перебуванням «Синій птах» створені умови для творчої діяльності дитини в гуртках.
8 черв. 2018

День дитячої творчості

День дитячої творчості сприяв згуртуванню дітей у загонах. Синьоптахівці дружньо малювали стіннівки "Долоньки єднання".