17 квіт. 2018

Увага! Навчальна евакуація!

Сьогодні в школі відбулися тренування з евакуації учасників освітнього процесу (розпорядження МНС, до дня пожежної охорони) за ввідною "ПОЖЕЖА"
16 квіт. 2018

До 100-річчя Української революції і першої Конституції УНР

У рамках заходів до 100-річчя Української революції "соколята" разом з одинадцятикласниками продовжили презентацію проекту "Герої Революції" в шкільному музеї.
13 квіт. 2018

"Література 20-го століття: сучасний погляд та інтерпретація".

Сьогодні вперше в нашій школі відбувся публічний захист есе з української літератури учнями 11 класу, а також була презентована перша збірка есе "Література 20-го століття: сучасний погляд та інтерпретація"
11 квіт. 2018

Від першачків - до панянок і лицарів, випускників початкової школи

У 4-в класі (класовод Шапран С.Б. ) відбувся конкурс справжніх лицарів та шляхетних панянок
5 квіт. 2018

Традиційні змагання з танцювальної аеробіки та черліденгу

5 квітня на базі КЗ «Середня загальноосвітня школа № 10» (директор Савченко Г.О.) відбулися традиційні змагання з танцювальної аеробіки та черліденгу, у яких взяли участь 15 команд з танцювальної аеробіки
4 квіт. 2018

«Великодній кошик» для воїнів АТО

27 березня члени рою «Соколята» оголосили благодійну акцію «Великодній кошик».
26 бер. 2018

Творчий проект «Z-ефір»

25 березня учні та батьки 2-Б, 4-А, 4-Б класів (класоводи Барсегян Ж.А., Петрушкова Н.Ф., Ханкіна Л.А.) відвідали міський етап обласного творчого проекту «Z-ефір», що відбувся в ПК «Хімік».
22 бер. 2018

Бульбашкове шоу у 2-Б класі

Канікули... Але учні 2-Б класу з класоводом Жанною Араївною не можуть всидіти дома, адже до них у гості в школу приїхали Носики!
19 бер. 2018

Засідання педагогічної ради з виховної роботи

19 березня традиційно в перший день весняних канікул було проведено засідання педагогічної ради з виховної роботи. Питання, що були опрацьовані творчими мікрогрупами: «Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) у виховній діяльності» та «Сучасні виховні технології формування здорового способу життя».
18 бер. 2018

Поповнення в родині "Жовторотиків"

14 березня 2018 року ще одна весела, кмітлива, дружня пташина сімейка 1-А класу на чолі із класоводом Каніболоцькою Тетяною Анатоліївною стала частиною дитячої громадської організації " Жовторотиків".