10 груд. 2019

«Світ без насильства очима дітей»

10 грудня на базі ЦПР та ДТ відбулося нагородження переможців конкурсу «Світ без насильства очима дітей».
10 груд. 2019

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

Інтелектуальний батл "Відун"

До Дня Збройних сил України відбувся наступний етап гри "Сокіл ("Джура") - інтелектуальний батл "Відун" у 6-А класі.

"Посилка вдячності"

Сьогодні закінчилася благодійна акція "Посилка вдячності"
6 груд. 2019

Хіба ж то козак, що сидить без діла?

Хіба ж то козак, що сидить без діла? До Дня Збройних сил України в КЗ СЗШ 10 відбулися наші традиційні дійства: благодійна акція "Від щирого серця"

"МІФ"

На цьому тижні в рамках декади природничо-математичних наук "МІФ" пройшли квести, в яких приймали участь учні 7-8-х та 5-6-х класів.
4 груд. 2019

Екскурсії у шкільному музеї

Дякуємо щиро керівнику музею українського козацтва та історії школи Альбіні Миколаївна Бєляніновій за неперевершену, пізнавальну, сучасну, інтерактивну екскурсію 'Історія козацької зброї або школа справжніх джур".
4 груд. 2019

16 днів проти насилля

Учні 2-А класу взяли участь в акції 16 днів проти насилля. Кожен мріє про щасливе дитинство.
2 груд. 2019

Триває декада наук природничо-математичного циклу

У нашій школі триває декада наук природничо-математичного циклу. Для учнів молодшої школи були проведені уроки інформатики в ігровій формі з використанням онлайн-сервісів.
29 лист. 2019

Напередодні Всеукраїнського правового тижня

Напередодні Всеукраїнського правового тижня випускники 9-х класів зустрілися з представником ювенальної поліції