25 трав. 2018

Школо, прощавай! Доросле життя, нас чекай!

Свято радісне і , як завжди, зі сльозами на очах: сьогодні стіни рідної коли покидали випускники 2018 року, козацький клас під керівництвом Подберезної Ірини Володимирівни.
23 трав. 2018

"Початкова школо, прощавай!"

23 травня 2018 року учні 4-В класу разом з батьками та вчителями побували на святі «Початкова школо, прощавай».
22 трав. 2018

Прощавай, перша вчителько й початкова школо!

Сьогодні учні 4-А класу попрощалися з початковою школою, яка навчила їх бути колективом, долати труднощі, бути справжніми патріотами. А керівником цього першого етапу шкільного життя була талановита вчителька Надія Федорівна Петрушкова.
17 трав. 2018

Свято української вишиванки!

У КЗ СЗШ 10 відбулося феєричне та яскраве Свято вишиванки. Господарями на ньому були учні 2-б класу (класовод Жанна Араївна), а учасниками - учні 1-11 класів, учителі, батьки. Сталося диво: прямо на майданчику розквітла та засяяла кольорами мегавишиванка!
14 трав. 2018

Навчально-польові збори юнаків

Сьогодні. в рамках проведення навчально-польових зборів юнаків 11-х класів (керівник Савченко Г.О.), наші учні прийняли участь в стрільбах з бойової зброї
8 трав. 2018

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Все далі від нас відгомін Другої світової війни, але ще є ті, хто пам'ятає страшні події 1941-1945 років.
5 трав. 2018

Міський заключний етап змагань "Сокіл (джура). Підсумки.

Міський заключний етап змагань "Сокіл (джура) завершився! Післямова: з такою командою і такими наставниками ми здомаємо все! Дякуємо, соколята!
27 квіт. 2018

До Дня Чорнобильської катастрофи

Традиційними заходами у школі до дня Чорнобильської трагедії стали навчальна евакуація, квести, виховні години, вікторини, пов'язані з питаннями безпеки життя людини
21 квіт. 2018

Так! Я люблю Україну!

20 квітня члени рою «Соколята» для випускників початкової школи, які наступного року почнуть вивчати історію України, реалізували проект «Так! Я люблю Україну!» (під керівництвом учителя історії Альбіни Миколаївни)
20 квіт. 2018

День Землі "Квітуча Україна"

Учні 2-11 класів разом із вчителями стали учасниками міського флешмобу до Дня Землі.