Класна оцінка

3 бер. 2018

Тиждень зарубіжної літератури

З 19 по 23 лютого в нашому закладі відбувся тиждень зарубіжної літератури.
2 бер. 2018

Додаткові канікули

З 03.03.2018 по 11.03.2018 в місті оголошено додаткові канікули
21 лют. 2018

День рідної мови

21 лютого в День рідної мови в КЗ «Середня загальноосвітня школа № 10» проведено диктант національної єдності (для 5-11 класів), мовознавчі вікторини «Ну що б, здавалося, слова» для учнів 5- х класів (учитель Авраменко В.В.), «Найрозумніший» для 6-7 класів (учитель Матвєєва С.М.)
20 лют. 2018

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
16 лют. 2018

Загальношкільна щорічна акція «Допоможи птахам»

Учні 4-А класу (класовод Петрушкова Н.Ф.) стали найактивнішими учасниками загальношкільної щорічної акції «Допоможи птахам».

«Школа майбутнього першокласника»

10 лютого розпочала свою роботу «Школа майбутнього першокласника». Перше заняття обов’язково запам’ятається 28 діткам, майбутнім першачкам, адже його віртуозно провела вчитель початкових класів Надія Федорівна Петрушкова

Майстер-клас від служби МНС

Робочий тиждень закінчився приїздом до школи спеціалістів міської служби МНС для проведення майстер-класу із користування вогнегасниками.
15 лют. 2018

"Влучний стрілець!"

На базі школи відбулися міські змагання зі стільби із пневматичної гвинтівки. Наша команда, яку особисто готував директор закладу Г.О. Савченко, посіла ІІІ почесне місце! Віват!
15 лют. 2018

Майстер-клас для вчителів української мови та літератури

15 лютого на базі школи проведено майстер-клас для вчителів української мови та літератури освітніх закладів м. Кам’янського за темою: «Конструювання уроку української мови з використанням інтерактивної дошки». Досвідом ділилася Вікторія Григорівна Хріпко.
14 лют. 2018

«Історія одного кохання» (або записки блогера)

Вже не перший рік у день Святого Валентина в школі триває проект, який став одним із улюблених колективних справ серед учнів 5-11 класів. Цього року він підтвердив своє право на подальше життя.