22 груд. 2017

«Домовенятко Кузя збирає в новорічнім колі друзів»

22 грудня традиційно випускники 11 класу для учнів 1-6 класів запропонував нову святкову виставу «Домовенятко Кузя збирає в новорічнім колі друзів» .
20 груд. 2017

«Передноворічний веб-квест»

20 грудня учні 7-Б класу (1 група) на уроці української мови (учитель Хріпко В.Г.) стали учасниками «Передноворічного веб-квесту».
19 груд. 2017

«Свято Миколая»

19 грудня відбувся один із найочікуваніших у колі « жовторотиків» проект - «Свято Миколая».

ВИБОРИ МЕРА

Фіналом Всеукраїнського тижня права стала довгоочікувана ділова гра в 11 класі "Вибори мера"

Правовий квест "Лабіринт"

Учні 9-х класів в цьому навчальному році долучилися до вивчення нового предмету "Правознавство" і сьогодні була нагода перевірити свої знання і вибратися із заплутаного "лабіринту"

Всеукраїнський урок права

З нагоди прийняття Загальної декларації прав людини в 1-11 класах пройшов єдиний Всеукраїнський урок права.
7 груд. 2017

День іменинника у 1-Б класі

7 груд. 2017

Історично-правовий турнір "Своя гра" у 7-х класах

Тиждень права триває: сьогодні схрестили інтелектуальні шпаги учні 7-х класів, бо тема була пов'язана з епохою середньовіччя
6 груд. 2017

Творча зустріч з Олександром Авраменком

5 грудня в ДОІППО відбулася творча зустріч освітян Дніпропетровської області з автором підручників та посібників з української мови та літератури, доцентом Київського університету ім. Бориса Грінченка, ведучим телеканалу «1+1» Олександром Авраменком.
6 груд. 2017

«Нумо,хлопці!»

6 грудня в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 10» Кам'янської міської ради (директор Савченко Г.О.) відбулися традиційні змагання «Нумо,хлопці!», присвячені Дню Збройних Сил України.