27 січ. 2018

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Щорічно 27 січня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, бо саме цього дня 1945 року Радянська Армія визволила в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.
26 січ. 2018

Реєстрація на ЗНО

До уваги випускників 11-го класу!
22 січ. 2018

Про заходи профілактики захворюваності на кір

22 січ. 2018

День Соборності України

22 січня учні 1-11 класів стали учасниками єдиного уроку «Час історичного вибору», який був присвячений Дню Соборності України.
21 січ. 2018

Кір

Кір — інфекційна хвороба, яка характеризується вираженою інтоксикацією, катаральними явищами збоку дихальних шляхів, кон’юнктивітом, появою своєрідних плям на слизовій оболонці ротової порожнини і папульозно – плямистим висипом на шкірі.
12 січ. 2018

Конкурс «Зима-чарівниця»

12 січня в міському історичному музеї відбулася церемонія нагородження переможців міського конкурсу «Зима-чарівниця»
4 січ. 2018

Новорічний боулінг

Новорічний квест у 7-А класі триває: сьогодні учні відвідали розважальний центр, де позмагалися у боулінг-клубі та стрибках на батутах
29 груд. 2017

"Чарівне перевтілення"

Новорічним подарунком для учнів 3-Б класу стане чарівне перевтілення класної кімнати.
26 груд. 2017

Новорічний квест

Зимові канікули у 7-А класі розпочалися новорічним квестом: прикрашенням класної кімнати, виступом на шкільному новорічному заході і зимовими змаганнями у класі.
22 груд. 2017

Вистава «12 місяців»

У справжній день прем’єр, 22 грудня, феєричним фінальним акордом стала вистава «12 місяців», яку підготували учні 9-х класів (за участю танцювальних груп 5-А та 7-Б класів).