Класна оцінка

26 бер. 2018

Творчий проект «Z-ефір»

25 березня учні та батьки 2-Б, 4-А, 4-Б класів (класоводи Барсегян Ж.А., Петрушкова Н.Ф., Ханкіна Л.А.) відвідали міський етап обласного творчого проекту «Z-ефір», що відбувся в ПК «Хімік».
22 бер. 2018

Бульбашкове шоу у 2-Б класі

Канікули... Але учні 2-Б класу з класоводом Жанною Араївною не можуть всидіти дома, адже до них у гості в школу приїхали Носики!
19 бер. 2018

Засідання педагогічної ради з виховної роботи

19 березня традиційно в перший день весняних канікул було проведено засідання педагогічної ради з виховної роботи. Питання, що були опрацьовані творчими мікрогрупами: «Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) у виховній діяльності» та «Сучасні виховні технології формування здорового способу життя».
18 бер. 2018

Поповнення в родині "Жовторотиків"

14 березня 2018 року ще одна весела, кмітлива, дружня пташина сімейка 1-А класу на чолі із класоводом Каніболоцькою Тетяною Анатоліївною стала частиною дитячої громадської організації " Жовторотиків".
16 бер. 2018

Міський етап Всеукраїнського конкурсу читців творів Тараса Шевченка

13 березня 2018 року на базі нашої школи відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу читців творів Тараса Шевченка. Наш заклад дуже гідно представив учень 7-Б класу Хаясян Ростислав: посів друге місце!
4 бер. 2018

Поповнення в родині "Жовторотиків"

1 березня 2018 року наша родина дитячої громадської організації «Жовторотиків» поповнилася новою дружною, веселою, завзятою пташиною сімейкою 1-Б класу на чолі з класоводом Шаталіною Вітою Євгенівною.
4 бер. 2018

«Бал у королівстві Гри»

3 березня для учнів 3-4 класів був проведений «Бал у королівстві Гри»

Проект «Ангел-оберіг»

28 лютого 2018 року рій «Соколята» КЗ СЗШ № 10 міста Кам’янської розпочав проект «Ангел-оберіг». Діти вирішили підтримати українських воїнів, що перебувають зараз в зоні АТО, виготовивши з бісеру обереги.

Акція "Вибір за тобою!"

22 лютого для учнів 7-9 класів проведено інформаційно-превентивну акцію "Вибір за тобою!"
3 бер. 2018

Про можливість відновлення занять у школах міста

Шановні батьки! Адміністрація КЗ СЗШ № 10 повідомляє, що в понеділок 5 березня 2018 року питання щодо відновлення занять або продовження канікул буде вирішуватись . Отже, у понеділок, 5 березня 2018 року, діти до школи не йдуть. Інформація про термін відновлення занять буде розміщена на шкільному сайті.