Класна оцінка

13 лют. 2018

Гуляй, Масляна, як треба, не забудемо ми тебе!

Учні 2-Б класу (вчитель Ж.А. Барсегян) разом із батьками також долучилися до проводів зими і зустрічі весни.
12 лют. 2018

"Масляний тиждень"

10 лют. 2018

Губі Варварі Іванівні – 90 років!

10 лютого колишньому директору СЗШ № 10 міста Кам’янського Губі Варварі Іванівні виповнилося 90 років. З ювілейним днем народження її прийшли привітати рідні, близькі, колишні колеги, випускники
9 лют. 2018

Тиждень інформатики

9 лютого відбулася інтелектуальна гра з інформатики "Найрозумніший" для учнів 11 класу
7 лют. 2018

Турнір з інформатики "Айтішка"

7 лютого в рамках тижня інформатики відбувся турнір "Айтішка" серед 5-6 класів
6 лют. 2018

Квест «Інфоманія»

Тиждень інформатики триває та набирає швидких обертів. 6 лютого, був проведений квест «Інфоманія» серед 7-8 класів (викладач Богун О.І.).
5 лют. 2018

«Клуб веселих і кмітливих інформатиків - КВІКІ»

«Клуб веселих і кмітливих інформатиків - КВІКІ» (проводила учитель інформатики О.І.Богун).
29 січ. 2018

Герої Крут - перші українські "кіборги"

100 років тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ, який став невід'ємною складовою генетичної пам'яті українського народу. Цей символ — Крути!
27 січ. 2018

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Щорічно 27 січня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, бо саме цього дня 1945 року Радянська Армія визволила в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.
26 січ. 2018

Реєстрація на ЗНО

До уваги випускників 11-го класу!