Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

21 лют. 2017

Мовознавча мультигра

У Міжнародний день рідної мови в 7 класі була проведена мовознавча мультигра (вчитель В.Г. Хріпко), у рамках якої діти успішно апробували інтерактивну дошку, створили живий ланцюг висловлювань про мову, заспівали "Краща мова єднання - це українська"
21 лют. 2017

Україна - наша земля, наша Батьківщина.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови та за ініціативи філій Інституту модернізації освіти та за підтримки МОН України в нашій школі був проведений "диктант єдності" у 8-11-х класах "Україна - наша земля, наша Батьківщина"(вчитель В.Г. Хріпко) та філологічний квест "Мова калинова" серед учнів 5-6 класів (вчитель С.М. Матвєєва)
20 лют. 2017

Пам'яті Героїв Небесної Сотні

В Україні сьогодні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Учні нашої школи також долучилися до вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні: в кабінетах оформили відповідні куточки пам'яті, лекторські групи виступили перед учнями 7-9 класів за темою «Майдан: боротьба за демократію та європейські цінності», а старшокласники відвідали міський музей.
9 лют. 2017

Тиждень інформатики 2016-2017 н.р.

9 лютого кращі представники 9-го класу прийняли участь в інтелектуальній грі «Найрозумніший», де показали свої знання і уміння, які вони здобули на уроках інформатики.
9 лют. 2017

"Минають дні, ідуть роки, життя листки перегортає, а біль Афгану - на віки, чомусь в душі не замовкає....

15 лютого - день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Учні старших класів, члени гуртка "Юні екскурсоводи", розпочали проведення пересувної виставки-екскурсії за названою темою для учнів середньої ланки.
8 лют. 2017

"Райдужні фантазії" до свята готові!

Школярі від мала до велика готуються до дня Святого Валентина: чарівні скриньки, листи друзям, прикрашення зали до святкового заходу і, головне - "валентинки". Їх роблять гуртківці "Райдужних фантазій" під керівництвом Ангеліни Василівни Папаіки
8 лют. 2017

Тиждень інформатики 2016-2017 н.р.

6 лютого в нашій школі розпочався тиждень інформатики. Позакласні заходи, які проводяться протягом тижня, вносять різноманітність у шкільне життя, підвищують рівень знань учнів з інформатики. Розвивають творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість.
28 січ. 2017

"Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі"

Відповідно Постанови Верховної Ради України від 16.05.13 № 261 "Про відзначення подвигу героїв бою під Крутами", розпорядження департаменту з гуманітарних питань міської ради від 06.01.2017 № 2 27 січня 2017 року в школі, як і в інших навчальних закладах Кам'янського, пройшов єдиний урок "Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі". Крім того, учні 11 класу випустили стіннівку, а учні середньої ланки взяли участь у виставці малюнків "Я - патріот!"
25 січ. 2017

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Враховуючи звернення Єврейського форуму в Україні екскурсоводи старшої групи провели пересувну виставку для учнів 7-11 класів, присвячену вшануванню пам'яті жертв Голокосту.
22 січ. 2017

"На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна!"

20 січня 2017 року у нашій школі пройшов єдиний урок патріотизму, присвячений 99-ій річниці з дня проголошення Соборної України. Також у молодших класах пройшов флешмоб "Акт Злуки - тримаємось на руки!" А учні 11 класу випустили тематичну стіннівку.