22 черв. 2018

Кольорові дні літа

Дитинство грає різними барвами! Тому в дитячому таборі проводяться різнокольорові дні.
19 черв. 2018

"Синій птах" розпочав свій другий політ!

Сьогодні літній табір "Синій птах" радісно розкрив свої крила для дітей другої зміни, яка пройде під гаслом "Ми діти твої, Україно!" і буде присвячена Дню Конституції.
14 черв. 2018

Гурток німецької мови

Гурток німецької мови об’єднав учнів з різною мовною підготовкою. Його із задоволенням відвідували і ті, хто вивчав німецьку мову, і ті, хто володів англійською, але проявляв інтерес до німецької мови.
13 черв. 2018

«Міс табір – 2018»

13 червня у нашому шкільному таборі пройшов конкурс краси і грації «Міс табір – 2018»
11 черв. 2018

Гурткова робота

У нашому таборі з денним перебуванням «Синій птах» створені умови для творчої діяльності дитини в гуртках.
8 черв. 2018

День дитячої творчості

День дитячої творчості сприяв згуртуванню дітей у загонах. Синьоптахівці дружньо малювали стіннівки "Долоньки єднання".
7 черв. 2018

День туризму

День туризму запам'ятався дітям розважальною програмою "Галявина веселих туристів" та відвідуванням міського розарію.
1 черв. 2018

День захисту дітей

В День захисту дітей наші вихованці малювали на асфальті. Нагородою для дітей були веселощі з героями улюблених мультфільмів. Тож ми готові до активного відпочинку !!!
31 трав. 2018

День відкриття зміни

Табір "Синій птах" - чарівна країна для школярів, яка гостинно відчинила двері для дітей. Радісно і жваво живеться синьоптахівцям у загонах: "Сонечко", "Веселка","Квіточки", "Оба-на", "Бджілка".
29 трав. 2018

Літечко, вітаємо! "Синій птах", чекаємо!

При школі розпочав свою роботу оздоровчий табір "Синій птах". Для дітей працюють різноманітні гуртки, запропоновано відвідування басейну "Мікомп", розарію, міського парку та інші цікаві спортивні, пісенні й танцювальні заходи. Гарного відпочинку!