20 груд. 2019

"Мої особисті магнітики"

У святковий день Св. Миколая в 3-а класі була Година спілкування, заняття за темою: "Мої особисті магнітики"
20 груд. 2019

День Святого Миколая в 3-Б

У День Святого Миколая я завітала до 3-б класу школи 10, щоб привітати зі святом і подивитись на ялиночку...
19 груд. 2019

Свято Миколая

Свято Миколая – це одне із найочікуваніших свят для дітей і дорослих
16 груд. 2019

"Рапунцель"

Сьогодні учні 3-б класу відвідали виставу "Рапунцель". Дітвора була у захваті від чудової гри акторів.
15 груд. 2019

"Права людини очима дитини" та "Своя гра"

Всеукраїнський тиждень права завершився "Своєю грою" у 7-х класах і презентацією малюнків "Права людини очима дитини".
12 груд. 2019

"Вступ до історії"

Цього року п'ятиклашки долучилися до вивчення нового пропедевтичного курсу "Вступ до історії"
12 груд. 2019

Історична гра-мандрівка "Колесо історії"

Добігає кінця 1 семестр. Перевіряємо: з якими знаннями, вміннями й навичками здобувачі освіти, учні 6-х класів, вийшли на фінішну пряму.
11 груд. 2019

"Правовий лабіринт"

У рамках Всеукраїнського тижня права дев'ятикласники потрапили у "Правовий лабіринт". Користуючись "ниткою Аріадни"
11 груд. 2019

«Роль батьків у вихованні дітей»

Нещодавно відбулася діалогічна зустріч батьків 2-А класу з психологом Атаманюк М. В. на тему: «Роль батьків у вихованні дітей».
10 груд. 2019

Брейн-ринг з прав людини

Сьогодні відбувся брейн-ринг з прав людини у 7-а класі.