Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

26 груд. 2016

З Новим роком!

Із завершенням І семестру прийшли новорічні канікули і діти були запрошені на різноманітні заходи. Відкриттям канікул стала новорічна казка для 1-4 класів, яку підготували учні 11 класу. А завтра старшокласники стануть учасниками новорічного мюзиклу
10 груд. 2016

Всеукраїнський тиждень права в школі

Напередодні Міжнародного дня прав людини вже не перший рік у школі проходить тиждень правових знань. Було проведено виставку дитячих малюнків, колажей на правову тематику і, звичайно, правовий турнір серед старшокласників.
2 груд. 2016

Духовна спадщина народів Криму

З метою популяризації культурної та духовної спадщини народів Криму у 7 класі було проведено віртуальну подорож по середньовічній державі в Криму - Феодоро, розквіт якої припав на правління князів Олексія та Олексія Молодшого.
28 лист. 2016

Чорна сповідь Голодомору

Щорічно напередодні дня вшанування пам'яті загиблих від страшного голоду 1932-1933 рр. учні нашої школи проводять виховні години, екскурсоводи організовують пересувну екскурсію, а в кабінеті історії лунають спогади тих, хто вижив...
22 лист. 2016

Україна - територія Гідності і Свободи!

Осінь в Україні багата на значні події: і Революція на граниті, і 40-річчя УГГ сприяння виконанню Гельсінських угод щодо прав людини, і третя річниця Революціі Гідності. Учні взяли участь у всіх запланованих заходах.
21 жовт. 2016

Переправа, переправа, берег лівий, берег правий!

Щорічно у жовтні наше місто відзначає річницю звільнення від німецько-фашистських загарбників. Учні нашої школи також готуваоися до цієї події: учні 8-Б класу випустили стіннівку, старша група екскурсоводів провела пересувну екскурсію для всіх школярів.
13 жовт. 2016

Боронили козаченьки Славу і Свободу!

Протягом тижня, напередодні Дня Українськолго козацтва, всі учні школи були задіяні у різноманітних заходах: "Козацькому квесті", "Козацьких розвагах" та екскурсії у шкільному музеї.
10 вер. 2016

З Днем народження, Кам'янське!

10 вересня наше місто, якому повернуто історичну назву, святкувало свій 266-й рік. У рамках свята вперше у місті проходив фестиваль шкільних музеїв, де була представлена і наша виставка козацької зброї.
8 вер. 2016

О, спорт! Ти - мир!

Який навчальний рік без рухливого, змагального життя? Саме тому сьогодні урочисто відкрили спартакіаду загальною ранковою зарядкою, театралізованим дійством і спортивним квестом.
1 вер. 2016

Перший раз у перший клас!

Знов школа прийняла у свою родину першачків - майбутніх жовторотиків. Класоводи Л.О. Адісевич та Ж.А. Барсегян після урочистої посвяти у першачки завели їх у клас і провели перший справжній урок.