21 вер. 2017

День миру

8 вер. 2017

Олімпійський тиждень

З 4 по 8 вересня в школі проведено Олімпійський тиждень, у рамках якого відбулися яскраві, незабутні заходи: конкурс малюнка на асфальті (арт-стріт) «Спорт – це здоров’я», спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» (2-і класи), «Веселі старти» (3-4 класи).
8 вер. 2017

«Гомо інформатикус»

1 вер. 2017

«Україна – європейська держава»

1 вер. 2017

Свято першого дзвоника – 2017

31 серп. 2017

Засідання педагогічної ради

30 трав. 2017

Табір відпочинку з денним перебуванням "Синій птах"

30 травня на базі нашої школи відкрився літній табір відпочинку з денним перебуванням «Синій птах». Табірна зміна відкрилась урочистою лінійкою та відкриттям малих Олімпійських ігор.
26 трав. 2017

«11 сходинок золотого дитинства»

26 травня наша школа в 60-ий раз випустила свої одинадцятикласників. Радісним та водночас із легким серпанком смутку вийшло наше традиційне свято.
12 трав. 2017

Семінар «Сучасні освітні технології на шляху до євроінтеграції»

11 травня 2017 року відповідно до річного плану департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради відбувся міський семінар-практикум керівників євроклубів навчальних закладів м. Кам’янського за темою: «Сучасні освітні технології на шляху до євроінтеграції». Форма його проведення була дещо незвичайною, адже він проводився на базі КЗ «Середня загальноосвітня школа № 10» Кам’яської міської ради (директор Савченко Г.О.) та одного з кращих приватних вищих навчальних закладів в Україні – Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро) (президент Холод Б.І.).
6 трав. 2017

З Днем Перемоги! З Днем пам'яті і примирення!

Напередодні свята Великої Перемоги над нацизмом у школі пройшов єдиний урок та загальношкільний захід, який вже став традиційним, під гаслом "Пам'ятаємо! перемагаємо!"