15 бер. 2017

«Споживач – твоя азбука грамотності»

15 березня у Всесвітній день захисту прав споживачів збірна команда нашої школи «Цукерочки» взяла участь у Першому обласному турнірі з основ підприємництва «Споживач – твоя азбука грамотності», що проводився на базі Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля (м.Дніпро), одного з найкращих вищих навчальних закладів Дніпропетровщини
10 бер. 2017

Маріам і міський конкурс читців творів Тараса Шевченка

10 березня відбувся міський конкурс читців творів Тараса Шевченка, уже традиційно його учасницею стала учениця 11 класу Степанян Маріам. За її плечима дитячо-ніжне виконання поезії «Лілея» (у дуеті зі старшим братом Араіком), феєрично розіграна комедія «Сон», і ось найскладніше завдання: чим здивувати професійне журі цьогоріч.
7 бер. 2017

"Я – жінка! Ви чуєте, люди, я – свічка, запалена Господом на віки!"

Саме під такою назвою учні 6-Б класу (класний керівник С.Х. Шевченко) представили свій творчий проект, який підготували до Міжнародного жіночого дня.
7 бер. 2017

"Мовознавча лабораторія гібридних перетворень"

Сьоме березня, переддень жіночого дня. У групі 7 класу вчителя української мови Хріпко Вікторії Григорівни свято. Відкритий урок на тему: «Дієприслівник». У душі кожного чатувало хвилювання, адже прийшли майже всі вчителі школи
3 бер. 2017

Освітня виставка «Кожен має право знати свої права» у м. Кам’янське

Учні 9-10 класів відвідали мандрівну освітню виставку «Кожен має право знати свої права» на базі колегіуму, яка вдруге завітала в наше місто. Екскурсоводи розповіли про походження прав людини, її честь і гідність,про те, у чому полягає універсальність прав людини.
27 лют. 2017

З ювілеєм, Дніпропетровщино!

З нагоди відзначення 85 років від дня утворення Дніпропетровської області у класах було проведено єдиний урок, на якому діти розповіли про досягнення міст, про видатних особистостей нашого краю, героїчне минуле і теперішнє, історичну спадщину.
21 лют. 2017

Мовознавча мультигра

У Міжнародний день рідної мови в 7 класі була проведена мовознавча мультигра (вчитель В.Г. Хріпко), у рамках якої діти успішно апробували інтерактивну дошку, створили живий ланцюг висловлювань про мову, заспівали "Краща мова єднання - це українська"
21 лют. 2017

Україна - наша земля, наша Батьківщина.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови та за ініціативи філій Інституту модернізації освіти та за підтримки МОН України в нашій школі був проведений "диктант єдності" у 8-11-х класах "Україна - наша земля, наша Батьківщина" та філологічний квест "Мова калинова" серед учнів 5-6 класів
20 лют. 2017

Пам'яті Героїв Небесної Сотні

В Україні сьогодні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Учні нашої школи також долучилися до вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні: в кабінетах оформили відповідні куточки пам'яті, лекторські групи виступили перед учнями 7-9 класів за темою «Майдан: боротьба за демократію та європейські цінності», а старшокласники відвідали міський музей.
9 лют. 2017

Тиждень інформатики 2016-2017 н.р.

9 лютого кращі представники 9-го класу прийняли участь в інтелектуальній грі «Найрозумніший», де показали свої знання і уміння, які вони здобули на уроках інформатики.