1 вер. 2017

31 серп. 2017

Засідання педагогічної ради

30 трав. 2017

Табір відпочинку з денним перебуванням "Синій птах"

30 травня на базі нашої школи відкрився літній табір відпочинку з денним перебуванням «Синій птах». Табірна зміна відкрилась урочистою лінійкою та відкриттям малих Олімпійських ігор.
26 трав. 2017

«11 сходинок золотого дитинства»

26 травня наша школа в 60-ий раз випустила свої одинадцятикласників. Радісним та водночас із легким серпанком смутку вийшло наше традиційне свято.
12 трав. 2017

Семінар «Сучасні освітні технології на шляху до євроінтеграції»

11 травня 2017 року відповідно до річного плану департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради відбувся міський семінар-практикум керівників євроклубів навчальних закладів м. Кам’янського за темою: «Сучасні освітні технології на шляху до євроінтеграції». Форма його проведення була дещо незвичайною, адже він проводився на базі КЗ «Середня загальноосвітня школа № 10» Кам’яської міської ради (директор Савченко Г.О.) та одного з кращих приватних вищих навчальних закладів в Україні – Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро) (президент Холод Б.І.).
6 трав. 2017

З Днем Перемоги! З Днем пам'яті і примирення!

Напередодні свята Великої Перемоги над нацизмом у школі пройшов єдиний урок та загальношкільний захід, який вже став традиційним, під гаслом "Пам'ятаємо! перемагаємо!"
27 квіт. 2017

ВДАЛИЙ ДЕБЮТ «СОКОЛЯТ»-НОВАЧКІВ

24 квіт. 2017

Добра справа «Соколят»

6 квітня 2017 року в родині учня 6-А класу Рудкова Андрія сталася біда. Внаслідок загоряння старенького комп’ютера за три хвилини запалав весь будинок. Сім’я з двома дітьми залишилася просто неба і без мінімально необхідних для життя речей.
19 квіт. 2017

Щодо запровадження додаткових канікул

Додаткові канікули
13 квіт. 2017

Гурток «Райдужні фантазії»

Сьогодні, 13 квітня, почала роботу «Великодня виставка» гуртка «Райдужні фантазії». Завітайте до неї обов’язково! Ви отримаєте океан задоволення! Пасхальні зайчики біля своїх казкових будиночків, курчатка на весняному квітучому лужку, писанкове деревце і ще безліч шедеврів.