8 трав. 2015

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Сьогодні разом зі світовою спільнотою учні нашої школи долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення. В актовій залі проходив урочистий захід під назвою "Пам'ятаємо! Перемагаємо!", в якому взяли участь всі учасники навчального процесу. Після свята учні 5-10 класів відвідали і привітали з Днем Перемоги ветеранів Другої світової війни і дітей війни.
7 трав. 2015

"Мужність і відвага крізь покоління"

До 70-річчя Великої Перемоги над нацизмом, до Дня пам'яті та примирення у школі проведено низку заходів, які завершилися проведенням єдиного уроку "Мужність і відвага крізь покоління"
30 квіт. 2015

День цивільної оборони в школі

Цілу декаду готувалися учні до проведення дня цивільної оборони в школі: шили з батьками захисні маски, проводили конкурс малюнків з охорони життя, вивчали теорію з надання першої медичної допомоги, правила поведінки в єкстримальних ситуаціях, а головне - вчилися евакуації.
19 бер. 2015

Танцюй, поки молодий!

Музика, оплески, різнокольорові стрічки, кульки і, звичайно, танці! Так, сьогодні було справжнє свято зі всіма цими складовими. Це міський конкурс із танцювальної аеробіки, який пройшов у спортивному залі нашої затишної школи.
17 бер. 2015

ДЖУРА - 2015

Вперше наш козацький курінь взяв участь у юнацькій військово-спортивній патріотичній грі українського козацтва "Джура". Перший етап цього змагання пройшов у стінах нашої школи, до якої завітали вісім команд.
27 лют. 2015

Музей у валізі

26 лютого у міському центрі туризму пройшов черговий конкурс юних екскурсоводів, в якому взяли участь представники 22 шкіл. Наша група екскурсоводів представляла свій "музей у валізі" - козацьку зброю
21 лют. 2015

День рідної мови

До дня української мови у школі були проведені заходи під гаслом "Мова - то душа народу": диктанти, виховні заходи, класні години, конкурс малюнків і сенканів.
13 лют. 2015

Мій біль, Афганістан...

У переддень дня вшанування героїв афганської війни у шкільному музеї пройшли екскурсії та відкритий захід у 9-му класі.
12 лют. 2015

Віва, Пані Математика

11 лютого 2015 року відбулося засідання Школи молодого вчителя математики
29 січ. 2015

Герої Крут - для нащадків взірець!

День 29 січня 1918 року увійшов в історію як день славного подвигу українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України і навічно залишаться в історії як символ національної честі.