20 бер. 2014

Тиждень книги

В школі з 17 по 21 березня пройшов тиждень книги, присвячений популяризації читання.
27 лют. 2014

Дніпропетровщині - 82!

У школі сьогодні пройшов єдиний урок, присвячений Дню народження Днгіпропетровській області.
25 лют. 2014

Тиждень інформатики

У нашій школі з 17.02.2014 по 21.02.2014 проходив тиждень інформатики, протягом якого було проведено ряд заходів. Зокрема: конкурс малюнків в графічному редакторі Paint серед 5 класів, гра «Зоряний час» між 9 класами, цікаві уроки – подорожі та ігри.
12 лют. 2014

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Учні школи провели уроки мужньості і пам'яті з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану. Цей день також присвячений пам'яті військовослужбовців і воїнів-інтернаціоналістів, що брали участь в урегулюванні військових конфліктів на території іноземних держав.
2 лют. 2014

Діяльність Євроклубу "Україна Online"

Євроклубівці нашої школи у 2013 році взяли участь у шкільних, міських та обласних заходах
30 січ. 2014

Cлава Героям Крут!

До Дня пам'яті Героїв Крут для учнів 6-11 класів були підготовлені та проведені заходи щодо вшанування подвигу юних захисників свободи України.
22 січ. 2014

День Соборності та Свободи України в школі

До 95-річчя історичної події - підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР у школі був проведений єдиний урок "Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг"
9 січ. 2014

З Новим роком, малята!

Учениці 9-Б класу привітали діточок з Будинку маляти з новорічними святами і отримали масу позитивних емоцій від спілкування з маленькими друзями.
25 груд. 2013

З Новим роком!

Напередодні новорічних канікул школа занурилася у чарівний світ: День Миколая, відкриття ялинки міського голови, новорічні ранки й вечори.
22 груд. 2013

Педагогічна рада в дії!

Згідно річного плану у школі пройшло засідання педагогічної ради за темою "Розвиток інноваційної особистості засобами суспільно-гуманітарних дисциплін"