2 груд. 2016

Духовна спадщина народів Криму

З метою популяризації культурної та духовної спадщини народів Криму у 7 класі було проведено віртуальну подорож по середньовічній державі в Криму - Феодоро, розквіт якої припав на правління князів Олексія та Олексія Молодшого.
28 лист. 2016

Чорна сповідь Голодомору

Щорічно напередодні дня вшанування пам'яті загиблих від страшного голоду 1932-1933 рр. учні нашої школи проводять виховні години, екскурсоводи організовують пересувну екскурсію, а в кабінеті історії лунають спогади тих, хто вижив...
22 лист. 2016

Україна - територія Гідності і Свободи!

Осінь в Україні багата на значні події: і Революція на граниті, і 40-річчя УГГ сприяння виконанню Гельсінських угод щодо прав людини, і третя річниця Революціі Гідності. Учні взяли участь у всіх запланованих заходах.
21 жовт. 2016

Переправа, переправа, берег лівий, берег правий!

Щорічно у жовтні наше місто відзначає річницю звільнення від німецько-фашистських загарбників. Учні нашої школи також готуваоися до цієї події: учні 8-Б класу випустили стіннівку, старша група екскурсоводів провела пересувну екскурсію для всіх школярів.
13 жовт. 2016

Боронили козаченьки Славу і Свободу!

Протягом тижня, напередодні Дня Українськолго козацтва, всі учні школи були задіяні у різноманітних заходах: екскурсіяї, "Козацькому квесті", "Козацьких розвагах"
10 вер. 2016

З Днем народження, Кам'янське!

10 вересня наше місто, якому півернуто історичну назву, святкувало свій 266-й рік. У рамках свята вперше у місті проходив фестиваль шкільних музеїв, де була представлена і наша виставка козацької зброї.
8 вер. 2016

О, спорт! Ти - мир!

Який навчальний рік без рухливого, змагального життя? Саме тому сьогодні урочисто відкрили спартакіаду загальною ранковою зарядкою, театралізованим дійством і спортивним квестом.
1 вер. 2016

Перший раз у перший клас!

Знов школа прийняла у свою родину першачків - майбутніх жовторотиків. Класоводи Л.О. Куліус та Ж.А. Барсегян після урочистої посвяти у першачки завели їх у клас і провели перший справжній урок.
30 серп. 2016

Починаємо навчальний рік!

Напередодні нового навчального року вчителі зібралися на педагогічну раду проаналізувати рік, що минув, та намітити цілі на новий.
14 черв. 2016

Волонтери в дитячому таборі

Сьогодні до наших вихованців були запрошені волонтери, які розповіли про допомогу бійцям у зоні АТО і подякували дітям за малюнки й речі, які були через них передані на схід країни.