17 бер. 2015

ДЖУРА - 2015

Вперше наш козацький курінь взяв участь у юнацькій військово-спортивній патріотичній грі українського козацтва "Джура". Перший етап цього змагання пройшов у стінах нашої школи, до якої завітали вісім команд.
27 лют. 2015

Музей у валізі

26 лютого у міському центрі туризму пройшов черговий конкурс юних екскурсоводів, в якому взяли участь представники 22 шкіл. Наша група екскурсоводів представляла свій "музей у валізі" - козацьку зброю
21 лют. 2015

День рідної мови

До дня української мови у школі були проведені заходи під гаслом "Мова - то душа народу": диктанти, виховні заходи, класні години, конкурс малюнків і сенканів.
13 лют. 2015

Мій біль, Афганістан...

У переддень дня вшанування героїв афганської війни у шкільному музеї пройшли екскурсії та відкритий захід у 9-му класі.
12 лют. 2015

Віва, Пані Математика

11 лютого 2015 року відбулося засідання Школи молодого вчителя математики
29 січ. 2015

Герої Крут - для нащадків взірець!

День 29 січня 1918 року увійшов в історію як день славного подвигу українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України і навічно залишаться в історії як символ національної честі.
27 січ. 2015

День Скорботи за жертвами Голокосту

Сьогодні, у 70-ту річницю звільнення в'язнів найстрашнішого концтабору Аушвіц-Беркінау, учні 5-10 класів провели уроки-реквієми "Щоденники Анни Франк" і запалили свічки пам'яті.
22 січ. 2015

Україна - єдина країна!

В день 96-ї річниці Соборності України в школі пройшла єдина виховна година патріотизму, фіналом якої стало скріплення дитячих рук і скандування "Одна, єдина, соборна Україна!"
12 січ. 2015

Веселі новорічні канікули

Під час канікул діти знайшли час поспілкуватися не на уроках, а під час конкурсів, розваг і подорожей.
6 січ. 2015

Твори добро на всій землі!

Напередодні Різдва Христового учениці 10 класу вже традиційно відвідали своїх підшефних діточок з Будинку маляти.