Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

16 серп. 2012

За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти 71 випускник Дніпропетровської області отримав найвищий результат (200 балів) у ЗНО 2012 року

За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти 71 випускник Дніпропетровської області отримав найвищий результат (200 балів) у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року. Зокрема, один випускник набрав 400 балів. Завдяки цьому Дніпропетровщина – серед областей-лідерів України за кількістю максимальних результатів.
12 серп. 2012

До нового навчального року учні Дніпропетровської області 2-х – 11-х класів – це понад 270 тис. школярів – отримають у подарунок від губернатора Олександра Вілкула унікальний щоденник «Дніпропетровщина – моя рідна земля». Це перший подібний проект в історії Дніпропетровщини, спрямований на зміцнення регіонального патріотизму. Щоденник «Дніпропетровщина – моя рідна земля» стане у нагоді кожному школяру, адже він є маленькою енциклопедією, яка зібрала у собі цікаві відомості про Дніпропетровську область: історичні події, відомі постаті, сучасні досягнення, рекорди, пам’ятки.
1 серп. 2012

Губернатор Олександр Вілкул привітав спортсменок Дніпропетровщини зі здобуттям золотих медалей Олімпіади

Губернатор Олександр Вілкул привітав спортсменок Дніпропетровщини зі здобуттям золотих медалей на Олімпійських іграх в Лондоні. Сьогодні спортсменки регіону перемогли на фінальних змаганнях з академічного веслування серед жіночих екіпажів парної четвірки. Це учениці Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, представниці спортивного клубу «Дзержинка» – Дементьєва Яна, Довготько Наталя, Коженкова Анастасія, Тарасенко Катерина.
25 черв. 2012

Синій птах. На крилах літа.

29 травня в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 10 м.Дніпродзержинська» розпачав свою роботу дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Синій птах».
28 трав. 2012

Дніпропетровщина відзначила День слов’янської писемності і культури

Урочисте зібрання пройшло за підтримки губернатора Олександра Вілкула на базі Дніпропетровського академічного театру російської драми імені М. Горького. На захід завітали понад 500 жителів Дніпропетровщини, у тому числі вчителі української та російської мов й учні.
7 лют. 2012

7 лютого - День безпечного Інтернету!

В Україні цей день відзначається вже четвертий рік поспіль завдяки ініціативи компанії «Майкрософт Україна». З моменту заснування були проведені сотні активностей, спрямованих на захист дітей в Інтернеті. Основні серед них – це запуск освітнього сайту «Онляндія –безпечна веб-країна», на якому всі бажаючі можуть отримати необхідну інформацію, приєднатися до руху й зробити свій посильний внесок у вирішення проблеми. http://www.onlandia.org.ua
10 січ. 2012

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗВІТ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗВІТ про діяльність комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 10 м. Дніпродзержинська» протягом І семестру 2011-2012 навчального року
31 жовт. 2011

Розпочалась ІІ чверть начального року!

Бажаємо учням і вчителям наснаги і творчих сил! Так тримати!
21 жовт. 2011

Урок мужності

21 жовтня відбувся "Урок Мужності", присвячений визволенню міста Дніпродзержинськ від німецько-фашистських загарбників. 11 класів провів виїзний урок-екскурсію для учнів 7 б класу.
13 жовт. 2011

Посвята Жовторотиків в козаки

Вітаємо наших наймолодших Жотвторотиків із посвятою в козаки