16 лют. 2018

Майстер-клас від служби МНС

Робочий тиждень закінчився приїздом до школи спеціалістів міської служби МНС для проведення майстер-класу із користування вогнегасниками.
15 лют. 2018

"Влучний стрілець!"

На базі школи відбулися міські змагання зі стільби із пневматичної гвинтівки. Наша команда, яку особисто готував директор закладу Г.О. Савченко, посіла ІІІ почесне місце! Віват!
15 лют. 2018

Майстер-клас для вчителів української мови та літератури

15 лютого на базі школи проведено майстер-клас для вчителів української мови та літератури освітніх закладів м. Кам’янського за темою: «Конструювання уроку української мови з використанням інтерактивної дошки». Досвідом ділилася Вікторія Григорівна Хріпко.
14 лют. 2018

«Історія одного кохання» (або записки блогера)

Вже не перший рік у день Святого Валентина в школі триває проект, який став одним із улюблених колективних справ серед учнів 5-11 класів. Цього року він підтвердив своє право на подальше життя.
13 лют. 2018

Гуляй, Масляна, як треба, не забудемо ми тебе!

Учні 2-Б класу (вчитель Ж.А. Барсегян) разом із батьками також долучилися до проводів зими і зустрічі весни.
12 лют. 2018

"Масляний тиждень"

10 лют. 2018

Губі Варварі Іванівні – 90 років!

10 лютого колишньому директору СЗШ № 10 міста Кам’янського Губі Варварі Іванівні виповнилося 90 років. З ювілейним днем народження її прийшли привітати рідні, близькі, колишні колеги, випускники
9 лют. 2018

Тиждень інформатики

9 лютого відбулася інтелектуальна гра з інформатики "Найрозумніший" для учнів 11 класу
7 лют. 2018

Турнір з інформатики "Айтішка"

7 лютого в рамках тижня інформатики відбувся турнір "Айтішка" серед 5-6 класів
6 лют. 2018

Квест «Інфоманія»

Тиждень інформатики триває та набирає швидких обертів. 6 лютого, був проведений квест «Інфоманія» серед 7-8 класів (викладач Богун О.І.).