14 черв. 2018

Гурток німецької мови

Гурток німецької мови об’єднав учнів з різною мовною підготовкою. Його із задоволенням відвідували і ті, хто вивчав німецьку мову, і ті, хто володів англійською, але проявляв інтерес до німецької мови.
13 черв. 2018

«Міс табір – 2018»

13 червня у нашому шкільному таборі пройшов конкурс краси і грації «Міс табір – 2018»
11 черв. 2018

Гурткова робота

У нашому таборі з денним перебуванням «Синій птах» створені умови для творчої діяльності дитини в гуртках.
8 черв. 2018

День дитячої творчості

День дитячої творчості сприяв згуртуванню дітей у загонах. Синьоптахівці дружньо малювали стіннівки "Долоньки єднання".
7 черв. 2018

День туризму

День туризму запам'ятався дітям розважальною програмою "Галявина веселих туристів" та відвідуванням міського розарію.
1 черв. 2018

День захисту дітей

В День захисту дітей наші вихованці малювали на асфальті. Нагородою для дітей були веселощі з героями улюблених мультфільмів. Тож ми готові до активного відпочинку !!!
31 трав. 2018

День відкриття зміни

Табір "Синій птах" - чарівна країна для школярів, яка гостинно відчинила двері для дітей. Радісно і жваво живеться синьоптахівцям у загонах: "Сонечко", "Веселка","Квіточки", "Оба-на", "Бджілка".
29 трав. 2018

Літечко, вітаємо! "Синій птах", чекаємо!

При школі розпочав свою роботу оздоровчий табір "Синій птах". Для дітей працюють різноманітні гуртки, запропоновано відвідування басейну "Мікомп", розарію, міського парку та інші цікаві спортивні, пісенні й танцювальні заходи. Гарного відпочинку!
25 трав. 2018

Школо, прощавай! Доросле життя, нас чекай!

Свято радісне і , як завжди, зі сльозами на очах: сьогодні стіни рідної коли покидали випускники 2018 року, козацький клас під керівництвом Подберезної Ірини Володимирівни.
23 трав. 2018

"Початкова школо, прощавай!"

23 травня 2018 року учні 4-В класу разом з батьками та вчителями побували на святі «Початкова школо, прощавай».