Комунальний заклад СЗШ№10 Кам'янської міської ради

 







Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


Наші досягнення

 

   

2005 рік

Лоік Д. Д., вчитель фізкультури - дипломант обласного конкурсу на кращий

інноваційний урок фізичної культури та урок з елементами футболу.

За активну участь у ІІІ обласному ярмарку педагогічний колектив школи нагороджено Почесною грамотою управління освіти і науки міської ради, а заступника директора з навчально-виховної роботи Павелко А.В. та вчителя обслуговуючої праці Папаіку А.В. грамотами головного управління освіти і науки ОДА.

Три досвіди вчителів школи Бурмістрової Г.С., Василенко Л.І., Лоіка Д.Д. занесено до анотованого каталогу перспективного педагогічного досвіду установ і закладів освіти Дніпропетровської області „Педагогічні перлини освітян Дніпропетровщини”(випуск 8, 2005 рік)

2006 рік

Заклад презентував свою роботу на Дев’ятій міжнародній виставці навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні – 2006” в м. Києві.

МО класних керівників школи – переможець обласного конкурсу на краще методичне об’єднання.

Учні школи:

Носов Сергій, Скок Катерина, Потапова Тетяна -  переможці міських олімпіад з історії, правознавства, української мови та літератури, німецької мови;

Бондаренко Наталя – призер Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (міський етап).

Хріпко В.Г., заступник директора з виховної роботи, стала переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу „Заступник директора з виховної роботи – 2006”.

 

 2007 рік

Відкрито шкільний музей Українського козацтва та історії школи

 

 2008 рік

Заклад презентував свою роботу на Одинадцятій міжнародній виставці навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні – 2008” в м. Києві.

Участь у роботі ІУ обласного педагогічного ярмарку „Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2008”.

За активну участь у ІУ обласному ярмарку педагогічний колектив школи нагороджено Почесною грамотою управління освіти і науки міської ради. Досвіди роботи вчителів Коробкової О.П., Подберезної І.В., Бєлянінової А.М., Василенко Л.І. занесено до обласного каталогу перспективного педагогічного досвіду „Освітянська спадщина Дніпропетровщини”.

Проведено атестаційну експертизу освітньої діяльності закладу.

 

 2009 рік

Започатковано загальношкільний конкурс  „Учень року”.

Призерами міських олімпіад стали: Базильчук Дарина, Шпак Марія (обслуговуюча праця), Буряк Катерина (історія, правознавство), Базильчук Дарина (історія). Буряк Катерина стала призером обласної олімпіади з правознавства (ІІ місце) та переможцем міського конкурсу рефератів з курсу «Людина і суспільство».

 

2010 рік

Подберезна І.В. – дипломант обласного конкурсу „Вчитель року. Математика”.

За підсумками міського етапу Всеукраїнського огляду музеїв шкільний музей нагороджений Почесною грамотою управління освіти і науки міської ради.

Учні школи Гапонюк Олеся, Компанієць Анастасія, Базильчук Дарина, Федотов Артем – переможці міських олімпіад з трудового навчання, історії, хімії. Королевич Олександр став переможцем міського конкурсу рефератів з курсу «Людина і суспільство». Бугайчук Марина, Лисенко Євген, Кучерява Марія – переможці міської олімпіади з екології та учасники обласної.

2011 РІК

 

      Протягом 2010-2011 навчального року учні школи брали участь у всіх міських конкурсах, акціях, оглядах, спортивних змаганнях, естафетах. Стали призерами:

-         Базильчук Дарина (11 клас), Коліуш Юлія (11 клас) (вчитель Папаіка А.В.) в конкурсі художньо-прикладної творчості «Зима-чарівниця»;

-         Базильчук Дарина (11 клас), Гапонюк Олеся (11 клас), Коліуш Юлія (11 клас), Давтян Лідія (11 клас), Іванова Катерина (11 клас), Компанієць Анастасія (10 клас), Тесля Олена (8-Б клас) (вчитель Папаіка А.В.) – в міському конкурсі-огляді дитячої творчості «Віват, талант!»

-         Степанян Араік (9-А клас), Степанян Маріам (5 клас) (вчитель Василенко Л.І.) у конкурсі читців творів Т.Г. Шевченка;

-         Базильчук Дарина (11 клас), Компанієць Анастасія (10 клас) (вчитель Папаіка А.В.)  - дипломанти ІУ Всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю «Мамай-fest»;

-         Морозова Наталія (9-Б клас) (вчитель Василенко Л.І.) – в конкурсі «Розповім про подвиг»;

-         Костюк Віталія (8-Б клас) (вчитель Василенко Л.І.) – в конкурсі «Собори наших душ».

      Одинадцять робіт вчителів закладу було представлено на У обласний педагогічний ярмаров "Освітянська спадщина Дніпропетровщини - 2011"

        Загальношкільний конкурс  "Учень року"

 

"Учень року - 2011"            -      Демянюк  Марина, 9-А клас

 

Номінації:

"Знання - сила"                            -         Базильчук Дарина, 11 клас

"Молода генерація"                    -        Степанян Араік, 9-А клас

"Лідер самоврядування"           -        Компанієць Анастасія, 10 клас

"Жага до знань"                           -        Гапонюк Олеся, 11 клас

"Надія майбутнього"                   -       Шматко Наталія, 5 клас

 

2012 РІК

 

Демянюк Марина (10 клас) – призер обласної олімпіади з правознавства (ІІ місце);

Костюк Віталія (9-Б клас) - переможець літературно-мистецького конкурсу «Собори наших душ» (переможець Костюк Віталія, 9-Б клас);

Хаясян Ростислав (1-Б клас) - переможець конкурсу дитячого малюнку «Будуємо нову Дніпропетровщину".

Заступник директора з виховної роботи Хріпко В.Г. представляла шкільний Євроклуб на Всеукраїнській науково-практичній учнівській конференції «Стабільність і безпека – гарантія майбутнього України» в м. Комсомольськ, Полтавської області.

         Загальношкільний конкурс "Учень року"

 

"Учень року - 2012"          -        Компанієць Анастасія, 11 клас

 

Номінації:

"Знання - сила"                          -        Демянюк Марина, 10 клас

 "Молода генерація"                 -        Скляр Катерина, 11 клас

"Лідер самоврядування"        -         Степанян Араік, 10 клас

"Жага до знань"                        -         Коряк Марія, 7-Б клас

"Надія майбутнього"                -         Шматко Наталія, 6 клас

 

  Загальношкільний конкурс  "Вчитель - майстер"

 

Хріпко Вікторія Григорівна  -   вчитель української мови та                                                            літератури

 

2013 РІК

 

-         Бєлянінова Альбіна Миколаївна, вчитель суспільствознавчих дисциплін та класний керівник 8-Б класу, стала переможцем міського та лауреатом обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року – 2013»

-         І місце у краєзнавчій експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» в номінації «Культурна спадщина мого народу» (керівник Бєлянінова А.М.)

-         Демянюк Марина – переможець міської та призер обласної олімпіади з правознавства

-         Степанян Араік - учасник УІ Всеукраїнського дитячого форуму з міжнародною участю «Формула успіху правової держави очима дітей» (20-22.02.2013 року)

Загальношкільний конкурс  "Учень  року"

 

"Учень року - 2013"              -     Степанян Араік, 11 клас

 

Номінації:   

"Знання - сила"                             -        Демянюк Марина, 11 клас  "Молода генерація"                     -        Шматко Наталія, 7 клас 

"Лідер самоврядування"           -         Костюк Віталія, 10 клас

"Жага  до знань"                           -        Кошель   Софія, 7 клас

"Надія майбутнього"                    -        Пятенко Олексій, 5 клас    

 

Загальношкільний  конкурс   "Вчитель - майстер"

 

Бурмістрова Галина Сергіївна - вчитель початкових                                                                класів  

 

Подберезна Ірина Володимирівна - вчитель математики                                             

2015рік


          Протягом 2014-2015 навчального року учні школи брали участь у  конкурсах, акціях, оглядах:

  • Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» – 34 учні;
  • «Олімпус» (німецька мова) – 15 учнів; (хімія) – 17 учнів;
  • Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» – 19 учнів;
  • «Колосок»  – 17 учнів;
  • «Орлятко» - 12 учнів;
  • літературно-мистецькому конкурсі, присвяченому 70 - річчю Перемоги «Собори наших душ» (Кононенко Маргарита, І місце) ;
  • конкурсі читців творів Т.Г. Шевченка (Степанян Маріам, 9 клас – І місце);
  • фестивалі-конкурсі художньої творчості «Віват, талант!»;
  • конкурсі малюнків «Олімпійський рух: історія та сьогодення» (Крючкіна Ілона, ІІ місце); номінація «Вірш» (Хріпко Дмитро, ІІ місце, Шарко Ганна, ІІ місце)
  • міському конкурсі творчих робіт «Зима-чарівниця» (І місце);
  • міському конкурсі юних екскурсоводів (І місце);
  • міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай та люби свій край» (І місце);
  • міському етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»;
  • міських змаганнях з:               настільного тенісу (ІУ місце);

                                            шашок  (І місце);

                                            бадмінтону (ІІ місце);

                                            футболу (серед команд 2001 р.н.) (І місце);

                                            «Козацький гарт»   (ІІ місце);

                                            «Старти надій»  (ІІ місце);

                                            «Тато, мама, я – спортивна сім'я»;

                                            «Сокіл (Джура)» (І місце)  та інших.

У квітні 2015 року заклад презентував свою роботу на УІІІ Міжнародній виставці «Довкілля-2015» в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» та науково-практичному семінарі «Реалізація тенденцій управління впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній простір України» (Городецька М.В., Папаіка А.В.)

У березні 2015 року презентували власний досвід у обласній виставці-презентації «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2015», на конкурс було подано 2 роботи, одна з них стала переможцем (Хріпко В.Г.)

Вчитель історії Бєлянінова А.М. стала учасником всеукраїнського проекту-конкурсу «Навчально-методичний супровід підручника «Історія України. 7 клас» за новою програмою. Чотири вчителя закладу Павелко А.В., Бєлянінова А.М., Подберезна І.В., Хріпко В.Г. є керівниками міських методичних об’єднань. Десять вчителів закладу були залучені до роботи в журі міських предметних олімпіад.

Загальношкільний конкурс  "Учень року"

 

"Учень року - 2015"           -         Степанян Маріам, 9 клас

 

Номінації:

"Знання - сила"                          -            Голобока Анастасія, 9 клас

"Молода генерація"                  -            Шматко Наталія, 9 клас

"Лідер самоврядування"         -            Степанян Маріам, 9 клас

"Жага до знань"                         -            Голота Альона, 5 клас

"Надія майбутнього"                 -           Шевченко Ярослава, 5 клас

 

Загальношкільний конкурс  "Вчитель - майстер"

 

Горб Тетяна Іванівна - вчитель фізкультури

 

Загальношкільний конкурс "Класний керівник року"

 

Подберезна Ірина Володимирівна - вчитель математики

2016 рік


Власенко Катерина, учения 11 класу посіла ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови.

Зінченко Альбіна, учениця 10 класу стала призером І етапу та учасником ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України з психології.

Протягом 2015-2016 навчального року учні школи брали участь у  конкурсах, акціях, оглядах:

  • Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» – 32 учні;
  • «Олімпус» (німецька мова) – 15 учнів;
  • Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» – 15 учнів;
  • «Колосок»  – 14 учнів;
  • «Орлятко» - 7 учнів;
  • літературно-мистецькому конкурсі «Собори наших душ» (Кононенко Маргарита, ІІ місце);
  • фестивалі-конкурсі художньої творчості «Віват, талант!»;
  • міському етапі Всеукраїнського конкурсу літературних творів «Ода юним олімпійцям України» (поезії «Мир настав» - Вірко Данило, акровірші «Види спорту», «Твій виступ триває хвилини» - Фесан Катерина)
  • міському конкурсі творчих робіт «Зима-чарівниця» (І місце);
  • міському конкурсі юних екскурсоводів (І місце);
  • міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай та люби свій край» (І місце);
  • міському етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»;
  • міських та обласних спортивних змаганнях.

Загальношкільний конкурс "Учень року"

 

"Учень року - 2016"            -        Зінченко Альбіна, 10 клас

 

Номінації:

"Знання - сила"                            -          Голобока Анастасія, 10 клас 

"Молода генерація"                    -         Шматко Наталія, 10 клас

"Лідер самоврядування"          -          Степанян Маріам, 10 клас

"Жага до знань"                          -          Голота Альона, 6 клас

"Надія майбутнього"                  -          Шевченко Ярослава, 6 клас

 

Загальношкільний конкурс "Вчитель - майстер"

 

Петрушкова Надія Федорівна - вчитель початкових                                                                          класів

 

Загальношкільний конкурс "Класний керівник року"

Бєлянінова Альбіна Миколаївна - вчитель історії