Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив налічує 35 вчителів, 32 з яких мають повну вищу  освіту, 7 вчителів-методистів, 5 старших вчителів,  2  -  нагороджені  Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.
   В 1999 році лауреатом обласного конкурсу „Вчитель року" стала Бєлянінова Альбіна Миколаївна, вчитель історії та правознавства, в 2013  переможець міського та лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник" . В 2005 році лауреатом обласного конкурсу на кращий інноваційний урок фізкультури та урок з елементами футболу став Лоік Дмитро Дмитрович, учитель фізкультурию. Хріпко Вікторія Григорівна, заступник директора з виховної роботи — переможець міського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Заступник директора з виховної роботи — 2006». Шкільне методичне об'єднання класних керівників - переможець міського та обласного етапів конкурсу на краще методичне об'єднання. Подберезна Ірина Володимирівна, вчитель математики - дипломант обласного етапу Всеураїнського конкурсу "Вчитель року - 2010" в номінації "Математика".
   Заклад презентував свою роботу на IX Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні - 2006» в м. Києві. Шість робіт вчителів школи було занесено до обласного каталогу „Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини - 2006". За участь у ІІІ Педагогічному ярмарку педагогічний колектив школи нагороджено Почесною грамотою управління освіти і науки міської ради. В 2008 році заклад презентував свою роботу на XI Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні - 2008». В 2011 році 11 робіт вчителів було представлено на IV обласний педагогічний ярмарок „Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини - 2011". В жовтні 2013 року заклад став дипломантом V Виставки - презентації "Інноватика в сучасній освіті". Ці нагороди свідчать про високий рівень професіоналізму педагогічного колективу.
 В школі широко використовується технологія розвиваючого навчання вчителями початкової школи Бурмістровою Г.С., Петрушковою Н.Ф. Вчитель математики Подберезна І.В., викладаючи в 10-11 класах алгебру і початки аналізу, працює за технологією блочно-модульного навчання. Домінуючими рисами стратегії викладання вчителів іноземної мови Городецької О.О., Капшук О.В., Пятенко І.А. являється використання елементів інтенсивної методики, максимальне наближення ситуативних вправ до практичного спілкування, застосування рольових, сюжетних ігор на уроках, особистісний підхід до учнів по їх нахилам.