15 груд. 2018

Булінг

Булінг...Як з’ясувалося, нe один учeнь стикався з такою проблeмою у своєму житті.
13 груд. 2018

Семінар-практикум для вчителів німецької мови

Традиційною формою роботи для вчителів іноземних мов міста стало проведення теоретико-практичних проблемних семінарів.

"У пошуках рукавички"

Сьогодні у 3-А класі відбувся прем'єрний показ казки "У пошуках рукавички"

Тиждень права

Тиждень права триває. Учні 9-го класу пройшли правовий лабіринт за темою "Права людини і громадянина".

Піднімаємося сходинками знань!

Учні 1-Б класу під час ранкової зустрічі отримали нові знання про сніг,вчилися працювати в групі,взаємодіяти).

Екскурсія до Кам'янської міської ради

Сьогодні 13 учням нашої школи, лідерам учнівського самоврядування (учням 8-10 класів) пощастило побувати на екскурсії в Кам'янській міській раді. Діти дізналися про роботу органу місцевого самоврядування, діяльність депутатського корпусу.
11 груд. 2018

Проект "Історико-етнографічні регіони України" у 5-А класі.

Проект "Історико-етнографічні регіони України" у 5-А класі. Приємно вразили грунтовна підготовка учнів та креативна допомога батьків.
10 груд. 2018

Єдиний урок

З нагоди 70-річчя Загальної декларації прав людини 10 грудня у школі у різноманітних формах пройшов єдиний урок з даної теми.
7 груд. 2018

Майстер-клас для вчителів української мови та літератури

7 грудня для вчителів української мови та літератури (учителів-методистів) міста проведено майстер-клас "Конструювання сучасного уроку з використанням мультимедійної дошки в програмі Elite Panabordе".
7 груд. 2018

Всесвітній тиждень інформатики

3-7 грудня в рамках Всесвітнього тижня інформатики у нашій школі пройшла «Година Коду» - щорічна глобальна ініціатива, метою якої є стимулювання дітей та дорослих до вивчення програмування.