Предметні тижні

Тиждень  математики

Цікаво й захоплююче пройшов тиждень математики в школі. Розпочався він з яскравого оголошення та відкриття «Галереїматематичних газет». А продовжився різноманітними заходами.

Конкурси «Найкращі слова про математику», «Архівний метр», «Найоригінальніший числовий ребус», кросворд «Судоку або цікавий японський квадрат», вікторина «Аукціон знань»  не залишили байдужими  учнів.  Діти із задоволенням поринули у цікаві мандрівки до неперевершеної країни „Математика”.

П’ятикласники разом з учителем Подберезною І.В. здійснили захоплюючу подорож до країни «Матемград». Старалися всі: приборкували найважчі математичні завдання, розгадували кросворди, розв'язували приклади. І як результат -  перемогла «дружба», адже сили команд були рівними.

Учні 7-х класів стали учасниками незвичайної гри «Я знаю і люблю математику та Україну», що поєднала перевірку знань учнів з таких, (виявляється!), близьких наук, як математика та народознавство  У напруженій боротьбі переможцем стала команда  7- Б класу.

Учні 6-го класу змагалися в інтелектуальному конкурсі «Хто кращий?». Клас був поділений на 5 команд. Учні,  виконуючи різноманітні завдання та розв’язуючи логічні задачі, заробляли відповідну кількість балів, які впливали на поточні оцінки з математики.

Старшокласники разом з учителем Подберезною І.В.  продемонстрували свої таланти у створенні презентацій, присвячених темі „Математика з зірками”, „Великі українські математики”, „Жінки - математики”.

Завершувала тиждень «Подорож країною Піфагора», яку  здійснили учні 8-го та 9-х класів. Дітям довелося відповідати на дуже цікаві та заплутані питання, які підготувала вчитель Молодан Т.В..  Усі класи показали міцні знання, але перемогу  поділили  учні

8 –го та  9-Б класів.

Тиждень  географії

З 25 по 29 листопада в школі проходив предметний тиждень географії. В рамках тижня  відбулися:  географічна гра «Вітрила відкриттів» (вітаємо  переможців - команду 7-Б класу); географічний КВК «Українцем я зовуся» (у напруженій боротьбі перемогу здобув 9-Б клас); відеоподорож «7 природних чудес України» для учнів 8-го класу; учні 5-х класів переглянули мультиплікаційний фільм «Географія для самих маленьких». Також були проведені конкурс малюнків та віршів на географічну тематику, конкурс жартівливих творів «Як я світом

мандрував», конкурс географічних кросвордів та ребусів.