Вистава «12 місяців»

22 груд. 2017
У справжній день прем’єр, 22 грудня, феєричним фінальним акордом стала вистава «12 місяців», яку підготували учні 9-х класів (за участю танцювальних груп 5-А та 7-Б класів).

У справжній день прем’єр, 22 грудня, феєричним фінальним акордом  стала вистава «12 місяців», яку підготували учні 9-х класів (за участю танцювальних  груп  5-А та 7-Б класів).

Відома новорічна  казка  заграла на нашій шкільній сцені  новими барвами.  Прекрасно свої ролі виконали Скіп Юлія, Ковальчук Віталій, Шатило Вероніка, Сизько Дарина,  Середа Катерина, Шарцев Назар, Шматко Кристина, Вірко Данило, Макаров Михайло.  Усього у виставі була задіяна рекордна кількість учнів – 30 чоловік! Класний керівник 9-А класу Ангеліна Василівна пошила 21 костюм, підготувала незвичайні декорації.

Після вистави свої святкові привітання показали учні 7-А, 7-Б, 8 та 9-А класів. Особливо хотілося б відзначити акторську майстерність учня 7-Б класу Антоненка Олексія.

Фінальна пісня у виконанні учнів 11 класу стала символічним завершенням свята, першого семестру, побажанням веселих канікул.