«Свято Миколая»

19 груд. 2017
19 грудня відбувся один із найочікуваніших у колі « жовторотиків» проект - «Свято Миколая».

19 грудня відбувся один із найочікуваніших у  колі « жовторотиків» проект - «Свято Миколая». Господарі свята – класний колектив 4-А класу на чолі з класоводом Петрушковою Надією Федорівною доклали максимальних зусиль, щоб їх свято стало незабутнім, феєричним, яскравим, справжнім дивом від Миколая. Секрет успіху свята – це нові декорації, розкішні костюми, сучасна музика, танці, а головне  неперевершена гра маленьких акторів . Як не згадати таких учнів, як Добринчук Вікторія, Гончаров Кім, Жидкевич Ольга, Ковальчук Уляна, Міссоріна Карина, Пащенко Софія, Ставнича Анастасія, Клименко Меланія, Горб Ілля,  Шокотько Варвара,  Бичков Назар, Оганнісян Ані, Чала Богдана та  інші учні 4-А класу. А як же гармонійно та щиро виконала свою роль  матуся Пащенко Лариса Олександрівна !

Браво, 4-А! Це було блискуче та дуже талановито! Молодці!

Фото:  ТУТ