Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

«Домовенятко Кузя збирає в новорічнім колі друзів»

22 груд. 2017
22 грудня традиційно випускники 11 класу для учнів 1-6 класів запропонував нову святкову виставу «Домовенятко Кузя збирає в новорічнім колі друзів» .

22 грудня традиційно  випускники 11 класу для учнів 1-6 класів запропонував нову святкову виставу «Домовенятко Кузя збирає в новорічнім колі друзів» . Звичайно, сучасна інтерпретація відомих казкових сюжетів сподобалася глядачам. Хіба могла залишити когось байдужим добра Бабуся Ягуся у виконанні Фесан Катерини, яка так турбувалася  про свого маленького улюбленця домовенятка Кузю (Шарцева Єгора), виконувала всі  забаганки та приготувала для нього свято на Великій Казковій Галявині. Інтернет допоміг зібрати   друзів: Червону Шапочку та Вовка (Рєпіна Марія, Гриньов Сергій), Білосніжку та Мальвіну (Омельченко Анна, Кучерява Катерина), лисичку Алісу та  кота Базиліо (Царьова Валерія, Горбонос Олександр), Кощія Безсмертного, Чорта, Павука (Говоруха Олександр, Графов Андрій, Тимофеєва Єлизавета), казкових фей (Грузіна Валерія, Трофімчук Анастасія). І звичайно, усі очікували появи Діда Мороза (Середа Микола), Снігуроньки (Джулай Катерина) та Нового Року (Васюк Владислав). Після вистави на всіх очікувала концертно-розважальна програма.

Дякуємо 11 класу, класній мамі Ірині Володимирівні за подарований гарний настрій, відмінно проведене свято!