ВИБОРИ МЕРА

8 груд. 2017
Фіналом Всеукраїнського тижня права стала довгоочікувана ділова гра в 11 класі "Вибори мера"

Кандидати на посаду мера Горбонос Олександр, Гриньов Сергій і Поліщук Ілля були представлені своїми довіренними особами, презентували власні програми по реформуванню школи, міста і навіть області згідно з європейськими і світовими стандартами. Електорат-однокласники-виборці задавали незручні питання, але хлопці гарно виходили зі складних ситуацій і знаходили аргументи і переконання у власній правоті. Потім кандидати розпочали перехресні запитання один одному. За їхніми дебатами було дуже цікаво спостерігати. Потім учні отримали на "виборчій дільниці" бюлетені і, скориставшись правом таємного голосування, зробили свій вибір. Рахункова комісія відкрила скриньку, порахувала голоси і зробила офіційне повідомлення про перемогу Горбоноса Олександра. Всі кандидати  на посаду мера отримали подарунки, а Олександр ще й "посвідчення" мера. Я отримала справжнє задоволення від цього заходу, від настрою старшокласників, їх активної життєвої позиції і можу сміливо заявити - в нас є молодь, яка хоче і готова міняти країну, яка знає як це робити. Вірю в краще майбутнє країни і бажаю не розгубити те прагнення до якісних змін випускників 2018 року!

А.М. Бєлянінова, вчитель історії та правознавства